Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Fotoblogi: turystyczny, wodniackie, przyrodniczy

Ankiety badawcze i ciekawe strony www (głównie turystyczne).
AWBIL

Fotoblogi: turystyczny, wodniackie, przyrodniczy

Post autor: AWBIL » 17 lis 2012, o 04:13

Witajcie,
Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę

Kod: Zaznacz cały

http://www.photovoyage.pl
gdzie od dwóch lat prowadzimy cztery fotoblogi:
1. Malownicza Polska - o ciekawych, znanych i mniej znanych miejscach w naszym kraju.
2. Żeglarstwo - o najpiękniejszych zakątkach położonych wokół Bałtyku
3. Na śródlądowych wodach Europy - o zwiedzaniu kontynentu drogami wodnymi - kanałami i rzekami
4. Fotografia przyrodnicza - o naszych spotkaniach z dziką przyrodą
Serdecznie zapraszamy
Agnieszka i Włodek Bilińscy

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8820
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Fotoblogi: turystyczny, wodniackie, przyrodniczy

Post autor: Comen » 17 lis 2012, o 07:32

Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem pięknych zdjęć i dorobku <brawo> . Pokazujecie też ciekawe miejsca zarówno w Polsce jak i za granicą, no i z ciekawej perspektywy łodzi na rzece. Swoją drogą nie pomyślałbym, że Gaskonia jest rajem dla żeglarza.
A mam pytanie czy taki okres ja teraz, listopadowe szarugi jest dla fotografa przyrody czasem odpoczynku od zdjęć, czy pomimo paskudnej pogody można znaleźć jakiś ciekawy temat do uwiecznienia na fotografii?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

AWBIL

Re: Fotoblogi: turystyczny, wodniackie, przyrodniczy

Post autor: AWBIL » 17 lis 2012, o 10:27

Jakie szarugi, jest pięknie i trochę mroźno. Agnieszka pojechała w towarzystwie podobnych do niej, postrzelonych z lekka kobiet, fotografować świt na Połoninie, a ja wybrałem się z teleobiektywem na polowanie. "Ustrzeliłem" tylko łanię, ale i tak było fantastycznie :-)
A poważniej: każda pogoda jest dobra na zdjęcia, a wręcz w brzydką zwierzęta są mniej czujne, bo wiedzą, że ludzie nie wychodzą wtedy z domów. ;-)
Dzięki za miłe słowa o naszej pracy!
Włodek

ODPOWIEDZ