Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Pomoc w wędrówkach

Ankiety badawcze i ciekawe strony www (głównie turystyczne).
Awatar użytkownika
Krzysztof_dst
User
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2015, o 09:08
Lokalizacja: Strzelin

Pomoc w wędrówkach

Post autor: Krzysztof_dst » 28 cze 2015, o 22:32

Nie jestem ani właścicielem, ani administratorem serwisu mapa-turystyczna.pl, ale użytkownikiem.

http://mapa-turystyczna.pl/ jest serwisem, z którego często korzystam przy planowaniu wędrówek. Prężnie się rozwija. Jestem pełen podziwu dla twórców.

A co o serwisie piszą jego twórcy:
==========
Serwis mapa-turystyczna.pl to efekt naszych zamiłowań, zarówno tych programistycznych, jak i trekkingowych. Stworzyliśmy i rozwijamy go dla użytkowników, ale też dla nas – jest to stałe źródło satysfakcji i możliwości rozwoju.

Najważniejsze funkcjonalności, które oferujemy użytkownikom, to:

możliwość wyszukiwania tras z punktu do punktu z uwzględnieniem punktów pośrednich,
możliwość planowania trasy punkt po punkcie,
szczegóły trasy uwzględniające czas przejścia, jej długość, przewyższenia, profil wysokości i dokładny przebieg przedstawiony na mapie,
możliwość dzielenia się trasami, zarówno przez Facebook, jak i przez pobranie odnośnika,
możliwość dodawania przez Użytkowników zdjęć, opinii, linków oraz oceniania miejsc i szlaków,
możliwość zapisywania tras, aby mieć do nich szybki dostęp,
wersja mobilna.

Stale powiększamy sieć szlaków, udoskonalamy też interfejs. Wiemy, że wiele brakuje do doskonałości, ale nie ustajemy w staraniach, żeby mapa służyła Wam jak najlepiej.
===========
Od dłuższego czasu współpracuję z tym serwisem: podsyłam przebiegi nowych szlaków, jak również poprawki na istniejących. Zmiany są szybko nanoszone - widać, ze twórcy serwisu poważnie traktują swoja działalność.

Myślę, że warto przesyłać do administratora serwisu mapa-turystyczna.pl uwagi o przebiegach szlaków, aby dane o szlakach były zgodne z rzeczywistością i serwis stanowił pomoc w naszych wedrówkach :)


Przeniesione do odpowiedniego działu.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

mapa-turystyczna.pl - pomoc w wędrówkach

Post autor: Adler » 28 cze 2015, o 23:06

Projekt komercyjny, czy hobbystyczny?
Jeśli pierwsza opcja - admin będzie musiał się do nas pofatygować (omówienie oficjalnej współpracy na warunkach typowo komercyjnych) -> viewtopic.php?f=186&t=1602
Jeśli druga opcja - spodziewałbym się rewanżu w postaci umieszczenia naszego logo na tamtejszej stronie.
Gramy bowiem fair.

Póki co post zaakceptowany.

Awatar użytkownika
Krzysztof_dst
User
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2015, o 09:08
Lokalizacja: Strzelin

mapa-turystyczna.pl - pomoc w wędrówkach

Post autor: Krzysztof_dst » 29 cze 2015, o 07:24

Alan pisze:Projekt komercyjny, czy hobbystyczny?
hobbystyczny

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

mapa-turystyczna.pl - pomoc w wędrówkach

Post autor: Adler » 29 cze 2015, o 19:00

A zatem...
Alan pisze:spodziewałbym się rewanżu w postaci umieszczenia naszego logo na tamtejszej stronie.
Gramy bowiem fair.
Wzajemna współpraca jak najbardziej tak, ale dwustronna, czyt. "oni" tu, my tam.
Dasz im cynk w tej sprawie (bo jeszcze nie zdążyłem złożyć stosownego zapytania, a "oni" już tu są)? <mysli>

Awatar użytkownika
Krzysztof_dst
User
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2015, o 09:08
Lokalizacja: Strzelin

mapa-turystyczna.pl - pomoc w wędrówkach

Post autor: Krzysztof_dst » 29 cze 2015, o 20:25

Wysłałem do admina linka do tego tematu :)

ODPOWIEDZ