Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Nowy Kanał YT Z górskimi wędrówkami ToTuToTamTv

Ankiety badawcze i ciekawe strony www (głównie turystyczne).
Paweł1908
User
Posty: 7
Rejestracja: 6 kwie 2022, o 18:11

Nowy Kanał YT Z górskimi wędrówkami ToTuToTamTv

Post autor: Paweł1908 » 6 kwie 2022, o 18:44

Cześć. Prowadzę dość świeży kanał, którego przewodnią tematyką są górskie wędrówki. O każdym z miejsc, czy szlaków staram się udzielać wyczerpujących informacji, jak również ciekawostek historycznych. Planuję trasy tak by było klimatycznie i ciekawie, niektóre układam specjalnie pod turystów z dziećmi. Na chwilę obecną na kanale jest sporo Gór Świętokrzyskich i rozpoczęta seria z Beskidu Wyspowego. Główne motto kanału to jednodniowe lub weekendowe wypady. Pod względem technicznym staram się żeby dało się oglądać (Y) Zapraszam do odwiedzenia, może znajdziesz coś dla siebie.
ToTuToTam Tv
Pozdro

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Nowy Kanał YT Z górskimi wędrówkami ToTuToTamTv

Post autor: Adler » 6 kwie 2022, o 21:07

Witam. Skromny zbiór filmów, póki co. Masz w planach nagrania w innych pasmach górskich?

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy Kanał YT Z górskimi wędrówkami ToTuToTamTv

Post autor: Comen » 6 kwie 2022, o 23:00

Sporo ciekawych nieoczywistych tras z Gór Świętokrzyskich. W kilku miejscach byłem, kilka mam w planie, więc przyjrzałem się z zaciekawieniem. Błocka niestety w tym regionie nie brakuje :)
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Paweł1908
User
Posty: 7
Rejestracja: 6 kwie 2022, o 18:11

Re: Nowy Kanał YT Z górskimi wędrówkami ToTuToTamTv

Post autor: Paweł1908 » 7 kwie 2022, o 13:01

Zbiór filmów póki co skromny. Kanał ma niecały rok. Z biegiem czasu planuję kolejne pasma górskie. W Polsce mamy wiele wspaniałych szlaków i miejsc, które są godne polecenia. Do każdego filmu podchodzę bardzo starannie i rzeczowo, staram się żeby to nie był "pusty" przelot tylko zeby widz wiedział wszystko o miejscu gdzie jest i okolicy. Jeśli to co robię sie podoba zachęcam do zasubskrybowania, tylko tak dotrę szerzej.
Pozdrowienia

ODPOWIEDZ