Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Targi turystyczne - terminy

Bieżące wydarzenia, aktualności.
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Adler » 3 wrz 2013, o 18:33

"Tour Salon" - Poznań, 17-19 października 2013r.
http://www.tour-salon.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

"TT Warsaw" - Warszawa, 28-30 listopada 2013r.
http://www.ttwarsaw.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

"Podróże" - Warszawa, 6-8 grudnia 2013r.
http://www.muratorexpo.pl/index.php?navi=002,001,019" onclick="window.open(this.href);return false;

Tour Salon

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Tour Salon » 9 wrz 2013, o 14:10

TOUR SALON – Targi Regionów i Produktów Turystycznych - 17-19 października 2013 Poznań

To podróż dookoła świata w 3 dni, która przeniesie zwiedzających w najdalsze zakątki obcych krajów i pełne dzikiej przyrody polskie regiony.

Spotkacie tu sławnych podróżników – Martynę Wojciechowską i Marka Kamińskiego oraz Marcina Kydryńskiego, ale na targowym szlaku z pewnością poznacie jeszcze innych globtroterów.

Targi to tysiące kolorowych ofert z ponad 40 krajów i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami na stoiskach. W ubiegłym roku były to na przykład vouchery na lot balonem. Będzie też czas na degustację małego co nieco, w postaci dań czy przekąsek regionalnych przywiezionych specjalnie na tę okazję do Poznania.

Słynąca z najnowocześniejszych technologii i pięknych tradycji na stoisko zaprasza kraj partnerski – Japonia. Zagraniczny region partnerski – Veneto zaoferuje podróżnemu ciekawy wachlarz doświadczeń – od alpejskich wyżyn na północy do wypełnionej wodą równiny na południu.

Na towarzyszącej targom wystawie fotograficznej „7 Nowych Cudów Polski” przygotowanej przez magazyn National Geographic Traveler zachwycą zdjęcia z najpiękniejszych zakątków Polski, które wygrały wcześniejsze edycje plebiscytu a także miejsca nominowane w tym roku.

Premierową odsłonę na TOUR-SALONIE będzie miał Festiwal Podróży „Śladami Marzeń” – spotkanie podróżników, blogerów i pasjonatów dalekich i bliskich wypraw. Idealna impreza dla pasjonatów, ludzi ciekawych życia, kochających podróże, ale również tych szukających inspiracji na najbliższy sezon turystyczny. Podczas festiwalu każdy zwiedzający targi Tour Salon 2013 będzie miał okazję zaznać prawdziwej podróżniczej atmosfery oraz posłuchać opowieści z najróżniejszych zakątków świata. Najlepsza, najciekawsza i najatrakcyjniejsza festiwalowa prelekcja oraz najciekawsze i wyjątkowe fotografie z podróży zostaną nagrodzone w konkursie „O Złoty Ślad”.

Obładowani stosem ulotek, map i przewodników targowi goście wyjdą dodatkowo z bagażem praktycznych i unikalnych informacji, bo okazja jaka się trafia do ich zdobycia na Tour Salonie jest wyjątkowa.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Adler » 9 wrz 2013, o 14:17

Dziękujemy za obszerną informację (widzę, że już bez komercyjnych fragmentów), ale może Pan/Pani przywita się z nami? <mysli>


Czy to tylko skopiowany tekst o charakterze marketingowym?

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: amber » 11 wrz 2013, o 17:00

Zastanawiałam się teraz nawet nad udział w tych targach Poznańskich. Tylko koszty uczestnictwa są dość duże;/
Jednak słyszałam, że są to jedne z ciekawszych targów w Polsce. Ktoś może z Was był na tych targach? Jak Wam się podobało?

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Yoana » 6 lis 2013, o 16:52

W dniach od 6 do 8 grudnia Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE.

Informacje praktyczne:

Kiedy: w godzinach od 10.00 do 18.00 (piątek, sobota), 10.00-17.00 (niedziela).
Gdzie: Warszawa, Stadion Narodowy (wejście od al. Zielenieckiej).
Dojazd: Z Dworca Śródmieście i lotniska Chopina − Szybka Kolej Miejska i Koleje Mazowieckie do stacji Warszawa Stadion; z Dworca Centralnego także tramwaje 7, 8, 9, 22, 24, 25 i autobusy: 117, 158, 507, 517, 521; samochodem − parkować można na parkingach od strony al. Zielenieckiej.
Bilety: Normalny: 10 zł, ulgowy: 5 zł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: creamcheese » 6 lis 2013, o 20:05

Nie mam nic przeciwko Targom...ale już zaczyna się kupczenie na Stadionie Narodowym...i za kilka lat będzie tam bazar jak na dawnym X-lecia <zalamka>
"Człowiek potyka się nie o góry, a o kretowiska"
Konfucjusz

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Yoana » 6 lis 2013, o 21:12

Ja uważam, że powinno się na nim organizować jeszcze więcej imprez, innych niż rozgrywki piłkarskie, biorąc pod uwagę ogromne koszty utrzymania tego stadionu (nie tylko z resztą w Warszawie). <bezradny>
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Comen » 6 lis 2013, o 23:03

Ja tylko się zastanawiam jak murawa stadionu wytrzyma tabuny klientów oraz stragany, magazyny itp. Ale skoro zamiast normalnego meczu piłkarskiego zorganizowano tam niegdyś "zawody pływackie dla kibiców" to w sumie co za różnica
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: yaretzky » 7 lis 2013, o 05:56

Comen pisze:zorganizowano tam niegdyś "zawody pływackie dla kibiców"
I dlatego od wszystkich wystawców i odwiedzających wymagana jest karta pływacka lub aktualne zaświadczenie o posiadaniu co najmniej "żółtego czepka"... <lol>

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Adler » 7 lis 2013, o 19:27

Comen pisze:Ja tylko się zastanawiam jak murawa stadionu wytrzyma tabuny klientów oraz stragany, magazyny itp.
Targi odbywają się w galerii i w centrum konferencyjnym (na piętrze, na wysokości trybun).

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Yoana » 12 lis 2013, o 18:05

W dniach 13-15 listopada w Krakowie odbędą się 21. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca, 12. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii Gastrofood oraz 11. Międzynarodowe Targi Wina. Swoją ofertę z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji, artykułów spożywczych i wina z całego świata zaprezentuje ponad 310 wystawców z całego świata świata.
Program targów na stronach: http://www.horeca.krakow.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i http://www.enoexpo.krakow.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Miejsce: budynek Targów przy ul. Centralnej 41A
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Comen » 27 gru 2013, o 09:41

21-23 lutego odbędą się w Łodzi na obiektach Międzynarodowych Targów Łódzkich przy ulicy Wólczańskiej XX Targi Turystyczne Na Styku Kultur prezentujące ofertę turystyczną rozmaitych regionów, uzdrowisk a także pojedynczych ośrodków turystycznych
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: amber » 2 lut 2014, o 07:32

Już za parę dni (7-9 lutego) kolejne Targi Turystyczne we Wrocławiu.

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Yoana » 11 lut 2014, o 22:37

W dniach 3-5 kwietnia odbędą się w Warszawie 26 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA. Więcej info TUTAJ.
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: amber » 12 lut 2014, o 13:05

Kolejne targi turystyczne tym razem jubileuszowe- XX GLOB Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego odbędą się w Katowicach w dniach 28-30 marca.

Chociaż cała lista targów na przyszłość znajduje się na : http://www.targi-turystyczne.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

tonique
User
Posty: 37
Rejestracja: 21 mar 2014, o 16:59
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: tonique » 28 mar 2014, o 17:57

03.04 - 06.04 - Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA"

Miejsce: Stadion Narodowy, Warszawa

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: yaretzky » 10 kwie 2014, o 07:08

Yoana pisze:w Warszawie 26 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA. Więcej info TUTAJ.
I po targach...
Wg portalu "wiatriwoda": " W 26. Targach WIATR i WODA, po raz pierwszy zorganizowanych na Stadionie Narodowym, wzięło udział 453 wystawców z 13 krajów, a odwiedziło ponad 40 000 miłośników sportów wodnych. Dla porównania, w ubiegłym roku, targi z udziałem 411 wystawców odwiedziło niecałe 28 000 osób.
To nowe, właśnie ustanowione rekordy Targów WIATR i WODA.
"
Dodam, że m.in. wyróżnione zostały Zachodniopomorskie mariny: najwyżej oceniono marinę PTTK w Szczecinie, wyróżniono także marinę w Kamieniu Pomorskim i Zachodniopomorski Szlak Żeglarski.
A, tak na marginesie, nie jestem przekonany czy właśnie w takim miejscu jak Stadion Narodowy (albo raczej stadion w ogóle) powinny odbywać się imprezy typu żeglarskiego - wg mnie wygląda to, co najmniej, nienaturalnie i brak tu "ducha" żeglarstwa. Spójrzcie na fotkę poniżej:
Targi_wiatr_i_woda.jpg
Chociaż mina tego dzieciaka "bezcenna" <lol> :
wiatr_i_woda_2.jpg
Zdjęcia ze strony wiatriwoda.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Comen » 10 kwie 2014, o 07:32

yaretzky pisze: A, tak na marginesie, nie jestem przekonany czy właśnie w takim miejscu jak Stadion Narodowy (albo raczej stadion w ogóle) powinny odbywać się imprezy typu żeglarskiego - wg mnie wygląda to, co najmniej, nienaturalnie i brak tu "ducha" żeglarstwa.
Pomimo że nasz popularny "koszyk" miał już epizod "wodny" i niektórzy okrzyknęli go nawet narodowym basenem, to jednak wygląda to smutno. Stadion narodowy to chyba w ogóle nie jest dobre miejsce na jakiekolwiek targi. Duch bazaru "Europa" nadal krąży nad tym miejscem. Czyżby w stolicy nie było odpowiednich obiektów na organizację wystaw? Ja wiem, że inwestycja musi się jakoś finansować, ale raczej nie wyobrażam sobie żeby podobne pomysły realizowano np. na Wembley, Camp Nou czy Santiago Bernabeu.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: creamcheese » 10 kwie 2014, o 09:36

Kupczenie na stadionach to porażka...to jakaś nasza choroba narodowa. W Lublinie buduje się, pomimo głosów przeciwnych, stadion który ze względu na zakładaną już na starcie deficytowość będzie zapewne jarmarkiem.....chciałem napisać słów więcej na ten temat ale mnie zemdliło.
Pozdrawiam
"Człowiek potyka się nie o góry, a o kretowiska"
Konfucjusz

Awatar użytkownika
Molier
User
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 15:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Targi turystyczne - terminy

Post autor: Molier » 10 kwie 2014, o 15:54

A czy ktoś coś wie o takich targach w Łodzi??

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Targi turystyczne - terminy

Post autor: yaretzky » 31 maja 2014, o 12:59

W dniach 6 - 8 czerwca 2014 w Chorzowie odbędą się "Targi Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”.

Targi promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne.

Wszystkie szczegóły i i nfo o atrakcjach znajdziecie tutaj !!!
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ