Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

wakacje z rodzina

Pas północny. Ciekawe miejsca.
globtroterka
User
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2015, o 12:16

wakacje z rodzina

Post autor: globtroterka » 25 sie 2015, o 10:40

obiecalam mezowi,ze zorganizuje nam urlop nad morzem. waham sie miedzy Mielnem,a Ustka. chociaz slyszalam,ze Mielno jest bardzo imprezowe,a my mimo wszystko szukamy czegos bardziej spokojnego, zwlaszcza,ze jada z nami dwa 5-letnie szkraby. <hura> ktore miasto byscie wybrali i jakie atrakcje polecacie? na pewno w gre wchodzi 5* hotel i duzo atrakcji,nie lubimy sie nudzic

kasieczka

wakacje z rodzina

Post autor: kasieczka » 31 sie 2015, o 15:06

Ja bym stawiala na Ustkę. Tam masz dobry pieciogwiazdkowy hotel. Plus Mielno jest tak jak mowisz, kierunkiem do ktorego jada mlodzi, impre3zujący ludzie. A Ustka ujest duzo spokojniejsza.

karolinka

wakacje z rodzina

Post autor: karolinka » 23 gru 2015, o 13:32

a ja polecam hotel Regulamin Forum na Helu

Awatar użytkownika
eDom
User
Posty: 60
Rejestracja: 5 lut 2013, o 10:29

wakacje z rodzina

Post autor: eDom » 1 lut 2016, o 04:43

Zgadzam się z opinią, że Mielno niekoniecznie należy do rodzinnych miejscowości :) Owszem, da się tam wypocząć, ale dzieci będą musiały się napatrzeć na imprezującą młodzież :)

trums

wakacje z rodzina

Post autor: trums » 31 mar 2016, o 09:43

Osobiście byłem wraz ze swoją rodziną w Ustce i wcale nie żałowaliśmy tego wyjazdu.

Wejherowo1
User
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2016, o 20:57

wakacje z rodzina

Post autor: Wejherowo1 » 26 kwie 2016, o 12:42

A ja polecam Wejherowo :) Nad morzem jest drogo, a tymczasem w Wejherowie, tak jakbyś chciała, jest spokojnie. W przeciwieństwie do Mielna Wejherowo to świetne miejsce na wypad dla całej rodziny. A także mnóstwo atrakcji i niższe ceny niż np. nad morzem. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wejherowo.pl

Awatar użytkownika
b.b tulipan
User
Posty: 70
Rejestracja: 18 lip 2012, o 20:04
Lokalizacja: dolnośląskie

wakacje z rodzina

Post autor: b.b tulipan » 26 kwie 2016, o 22:34

Witam.
Jako że ja jestem samowystarczalny to po raz drugi wybieram się z 9-cio osobową rodziną do Sobieszewa.
Część rodziny z dziećmi będzie w zarezerwowanym domku a część ta wyrośnięta będzie na polu namiotowym w przyczepie kempingowej. <hura>
Jest to nasz drugi wyjazd w to miejsce ze względów na dogodny dojazd z różnych części kraju.
Na miejscu znajduje się duża część atrakcji a reszta w rejonie Gdańska i na Helu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ