Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Mazury - szukam sali konferencyjnej

Pas północny. Ciekawe miejsca.
dionizek34

Mazury - szukam sali konferencyjnej

Post autor: dionizek34 » 24 lis 2015, o 19:43

dzień dobry
nie wiem czy piszę w odpowiednim dziel, ale potrzebuję wynająć salę konferencyjną na Mazurach
ktoś może orientuje się gdzie taką salę znajdę?
będę wdzięczny za pomoc

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8820
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Mazury - szukam sali konferencyjnej

Post autor: Comen » 24 lis 2015, o 20:15

Uprzedzając kolejnego posta reklamowego myślę, że jednak trafiłeś pod nienajlepszy adres. Generalnie łatwiej chyba znaleźć adresy poszczególnych hoteli i ośrodków w Internecie. Tutaj znalazłem przykładowe wyszczególnienie. Oczywiście ofertę musisz sobie dopasować do wielkości imprezy, wymogów prezentacji, itp, itd.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Shee
User
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2013, o 11:00

Mazury - szukam sali konferencyjnej

Post autor: Shee » 25 lis 2015, o 10:11

Skorzystaj może z wyszukiwarek sal konferencyjnych na mazurach. W jednym miejscu znajdziesz spis wszystkich sal z dokładnymi informacjami o obiektach. Ja korzystam z tej wyszukiwarki: Regulamin Forum (pkt.6)

turysta006

Mazury - szukam sali konferencyjnej

Post autor: turysta006 » 3 gru 2015, o 20:50

Polecam obiekty konferencyjne na mazurach, sprawdziłem i nigdy się nie zawiodłem.

kuba_milan

Mazury - szukam sali konferencyjnej

Post autor: kuba_milan » 23 gru 2016, o 16:35

Firma mojego znajomego organizowała nie tak dawno temu szkolenie gdzieś w okolicach Mikołajek i byli wszyscy bardzo zadowoleni. Widok z sali konferencyjnej prosto na jezioro :) Zapytam i napiszę jak coś, gdzie to było :)

ODPOWIEDZ