Warmia i Mazury

Pas północny. Ciekawe miejsca oraz relacje z naszych wycieczek.

Moderator: Comen

Regulamin forum
Jeśli dodajesz fotorelację, w tytule nowego wątku koniecznie dodaj prefiks: "Relacja:" i datę wycieczki.
Awatar użytkownika
gar
Szycha/Forumowicz 2016
Szycha/Forumowicz 2016

Warmia i Mazury

Post autor: gar » 12 sty 2017, o 15:55

Wszystko zależy od tego który fragment Warmii i Mazur jest dla kogoś najbardziej interesujący. Ważne też to na jaki środek lokomocji stawiamy. W zależności od tego punkty wypadowe mogą być różne. Ja korzystając z komunikacji publicznej jako punkty wypadowe wybierałem w różnych latach Ostródę, Olsztyn, Giżycko i Mrągowo. Ojciec mając do dyspozycji 4 kółka wybrał Przezmark (cisza, spokój a sporo do zobaczenia w okolicy).

Awatar użytkownika
podroznik89
Nowy
Nowy

Warmia i Mazury

Post autor: podroznik89 » 3 maja 2017, o 12:27

Jeśli ktokolwiek u nas wywołuje na tapetę dolinę Krutyni, tam muszę się pojawić i ja. :)
Stanica wodna PTTK w Babiętach - pozycja obowiązkowa dla fanów kajakarstwa szczególnie wtedy, gdy rozważamy spływ Krutynią. Cudowne tereny, wiele przestrzeni, świetne widoki oraz super jedzenie. Ja jestem wprost zakochany w tym miejscu.

Palac-Romantyczny
Bywalec
Bywalec

Warmia i Mazury

Post autor: Palac-Romantyczny » 31 lip 2017, o 23:15

Moim zdaniem najbardziej interesujący jest ten "dziewiczy" region Warmii i Mazur, tam gdzie mamy do dyspozycji tylko jezioro i las. To dobra propozycja głównie dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju.

Odpowiedz