Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Tajlandia

Ciekawe miejsca na świecie.
malek888

Tajlandia

Post autor: malek888 » 27 kwie 2011, o 12:02

Byłem 3 miesiące temu w Tajlandii i po przeczesaniu bardzo wielu ofert roznych biur podrozy, w koncu kupilam bilet. Były tez oferty innych biur w podobnej cenie, ale te strony nie wzbudzaly mojego zaufania :)

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Yoana » 27 kwie 2011, o 13:59

malek888 pisze:Byłem 3 miesiące temu w Tajlandii
Witam.

Na początek zapraszam do wątku "Przedstaw się".

Pozdrawiam.
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Arabeska

Tajlandia

Post autor: Arabeska » 31 maja 2014, o 13:10

Witam w wątku, chciałabym zapytać doświadczonych globtroterów, zarówno tych którzy jeżdżą samodzielnie jak i tych, którzy podróżują z touroperatorami, w jaki sposób zwiedzić Tajlandię? Samodzielnie czy z biurem podróży? Chodzi mi głównie o bezpieczeństwo i dostępność atrakcji dla samodzielnego zwiedzacza. A jeśli lecieć samemu to jak zorganizować wycieczkę? Od czego zacząć? Na co uważac? Pomysł z backpackingiem mi się najbardziej podoba, zwłaszcza, że znalazłam już czarter z ...wymoderowano... na interesujący mnie termin. Obawiam się tylko, że jest tam niebezpiecznie. I żeby była jasność - wybieram się początkiem 2015 roku, a nie teraz, kiedy sytuacja polityczna w Tajlandii nie przedstawia się najlepiej.

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Tajlandia

Post autor: Comen » 31 maja 2014, o 15:15

A co się tam dzieje w Tajlandii jeśli chodzi o sytuację polityczną?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Mr.Wloczykij
User
Posty: 52
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 12:54
Lokalizacja: Łódź

Tajlandia

Post autor: Mr.Wloczykij » 21 paź 2018, o 12:15

Siemanko,

Czy jest na forum ktoś, kto odwiedził Tajlandię w ostatnim czasie? :)

ODPOWIEDZ