Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Dominikana

Ciekawe miejsca na świecie.
rabit
User
Posty: 212
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 19:47
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: rabit » 5 lip 2011, o 17:36

Republika Dominikany.. trzeba bardzo uważać na narkotyki wciskane w bagaże na lotnisku przez kartele narkotykowe dla ludzi opuszczających Dominikane..kontrola bezpieczenstwa wyglada bardzo podobnie jak wszędzie oprócz tego ze wszędzie sa pieski i trzeba dosłownie wszystko wyciagać z bagażu..
Troche strasznie to wyglada...

Seba
User
Posty: 32
Rejestracja: 8 sie 2013, o 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominikana

Post autor: Seba » 21 paź 2013, o 14:37

Ciekawi mnie co potem spotyka takiego człowieka, któremu zostały wepchnięte narkotyki i został zatrzymany podczas kontroli. Teoretycznie na narkotykach nie powinno być jego odcisków palców, ale nie wiem jak do takich spraw podchodzi tamtejsza policja. Naświetli mi ktoś to?

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Dominikana

Post autor: Comen » 21 paź 2013, o 23:10

Obawiam się że przynajmniej kilka latek spędzi za kratkami a latynoskie więzienia to raczej nie jest norweski hostel dla Breivika
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Dominikana

Post autor: yaretzky » 22 paź 2013, o 06:10

Nikt nie będzie dociekał dlaczego nie ma odcisków palców właściciela bagażu, nikt nawet tego nie będzie sprawdzał - "Twój" bagaż ? Jesteś przemytnikiem !! Koniec, kropka. Jest przestępstwo, jest winny - nieważne czy rzeczywiście. W odsiedzeniu 15 lat w więzieniu w niczym niepodobnym do "sanatoriów" norweskich, szwedzkich czy nawet polskich nie pomoże wtedy żaden MSZ, konsul, ambasador itp. Jedynie prywatne koneksje i prywatne pieniądze...

wioletta123
User
Posty: 7
Rejestracja: 4 lut 2017, o 17:07
Lokalizacja: Warszawa

Dominikana

Post autor: wioletta123 » 21 lut 2017, o 18:41

O jejku. Strasznie chciałam tam pojechać i miałam zamiar spędzić tam swoją podróż poślubną ale jak to czytam to aż się przeraziłam. Chyba nie chce ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem wylądować za kratkami :D

ODPOWIEDZ