Prezent dla mamy

W czasie wolnym, nie o turystyce.
animal123

Prezent dla mamy

Post autor: animal123 » 2 sty 2016, o 15:44

Hej.
Nigdy nie byłem dobry w prezentach. Niedługo moja mama obchodzi swoje 50te urodziny.
Chciałbym podarować jej coś wyjątkowego. Jakieś pomysły? :)

Awatar użytkownika
evil
Zasłużony
Zasłużony

Prezent dla mamy

Post autor: evil » 2 sty 2016, o 16:33

animal123 pisze:Hej.
Nigdy nie byłem dobry w prezentach. Niedługo moja mama obchodzi swoje 50te urodziny.
Chciałbym podarować jej coś wyjątkowego. Jakieś pomysły? :)
Zrób jej album ze zdjęciami pt. Wehikuł czasu. Odszukaj swoje zdjęcia z dzieciństwa i z późniejszych lat,
może masz jeszcze jakieś gadżety, pamiątki sprzed lat i zrób sobie współczesne fotki, ale wystylizowane na te
z "poprzedniej epoki" :) Jeśli masz rodzeństwo, zróbcie to wspólnie, będzie fajna zabawa.

Azamag
Początkujący
Początkujący

Prezent dla mamy

Post autor: Azamag » 3 sty 2016, o 20:49

Również uważam, że to fajny prezent. Czasami w ciągłym pędzie naszego życia zapominamy by siąść wyciągnąć album i powspominać lata dzieciństwa i nie tylko.

jacek33

Prezent dla mamy

Post autor: jacek33 » 10 sty 2016, o 19:21

Popieram. Taki album ze zdjęciami to cudowny prezent. Sam się łapię na tym, przeglądając stare albumy rodzinne albo nawet i takie sprzed 10 lat, ze to wspaniała podróż w czasie. Uczucie nie do opisania :)

jacek33

Prezent dla mamy

Post autor: jacek33 » 19 sty 2016, o 12:52

jacek33 pisze:Popieram. Taki album ze zdjęciami to cudowny prezent. Sam się łapię na tym, przeglądając stare albumy rodzinne albo nawet i takie sprzed 10 lat, ze to wspaniała podróż w czasie. Uczucie nie do opisania :)
Synek stworzył taki dla babci na Dzień Babci i musze przyznać, że wygląda to cudownie :)

Pola_99

Prezent dla mamy

Post autor: Pola_99 » 4 mar 2016, o 10:14

Może tradycyjnie kup jej biżuterię, kobiety lubią dostawać takie prezenty. Choć niektóre mamy wolą gadżety do kuchni tutaj to już sam musisz wiedzieć co lubi dostawać twoja mama.

Awatar użytkownika
amber
Zasłużony
Zasłużony

Prezent dla mamy

Post autor: amber » 4 mar 2016, o 11:49

Ja w grudniu mamie na święta zakupiłam pakiet zabiegów SPA.
Mogła sobie za odpowiednią kwotę wykupić różnego rodzaju zabiegi, masaże - to również wydaje mi się być dobrym pomysłem :)

Strusiowy

Prezent dla mamy

Post autor: Strusiowy » 17 mar 2016, o 14:56

Mu składając się w trzy osoby naszej mamie kupiliśmy ciśnieniomierz, prezent był przemyślany, bo mama ma problemy z ciśnieniem. Nie mógł to być byle jakiej jakości sprzęt, więc zainwestowaliśmy w niemiecką markę .... Wybór padł na model .... Od osoby wyszło po 67 zł, więc to nie było problemem. Mama jest bardzo zadowolona, nie musi na pomiary chodzić do znajomej, czy do przychodni. Sprzęt kupiliśmy na Święta i jak dotąd bez usterki. Jednak niemiecka firma to wysoka jakość.

kabanosik
Zbanowany!

Prezent dla mamy

Post autor: kabanosik » 21 lip 2016, o 16:22

na tak okrągłą rocznicę polecam sprezentować jej jakiś turnus wypoczynkowy najlepiej w Ciechocinku o którym była już tutaj na forum mowa nie raz :) Najlepsze miejsce dla osób w takim wieku na odpoczynek i relaks. Najlepiej wybrać hotel ze SPA w ofercie, niedrogi a bardzo kameralny :) Na pewno mama się ucieszy a prezent będzie oryginalny

Strusiowy

Prezent dla mamy

Post autor: Strusiowy » 2 sie 2016, o 14:01

To zależy co lubi mama, ja mojej ostatnio dałem album ze zdjęciami, biżuterię oraz torby z bawełny Allbag i była bardzo zadowolona.

malaturystka

Prezent dla mamy

Post autor: malaturystka » 21 wrz 2016, o 13:02

Album jest świetnym pomysłem ;)

Maruck

Prezent dla mamy

Post autor: Maruck » 22 wrz 2016, o 15:05

Według mnie coś z biżuterii będzie idealne na taka okazję. Jakaś elegancka bransoletka lub też naszyjnik. Najlepiej ze złota, ale to już wiadomo - w zależności od możliwości finansowych.

markes099

Prezent dla mamy

Post autor: markes099 » 6 paź 2016, o 14:33

Moim zdaniem kosze prezentowe świetnie sprawdzą się w tej sytuacji. Możesz do niego dodać ulubione słodycze mamy :)

Bera234

Prezent dla mamy

Post autor: Bera234 » 17 paź 2016, o 15:54

A może jakiś wspólny wypad na weekend w fajne miejsce byłby dobrym pomysłem? Ja ostatnio zabrałam rodziców do Zieleńca na 2 dni i byli zachwyceni. Mają tam atrakcyjne ceny noclegów - ........ , a miejsce jest naprawdę urokliwe. Koniec końców, dla rodziców nie ma lepszego prezentu niż czas spędzony ze swoimi dziećmi, niezależnie od wieku :)

Barkuzo
Nowy
Nowy

Prezent dla mamy

Post autor: Barkuzo » 29 mar 2017, o 14:42

A co mam lubi? Nie wiem jak można pytać obce osoby o prezent dla mamy. Przecież tu obowiązuje tylko jedna zasada: gust osoby obdarowanej.

mpire
Nowy
Nowy

Prezent dla mamy

Post autor: mpire » 30 mar 2017, o 09:18

Ja, co roku przygotowuję tort. Nie jestem fanem fizycznych podarunków. Z uwagi na to, że w tym roku urodziny mojej mamy wypadają w Święta Wielkanocne, planuję przyrządzić go według tego sposobu: http://www.przepisy.pl/przepis/wielkano ... -czekolada. Myślicie, że będzie smaczny?

Marishka
Nowy
Nowy

Prezent dla mamy

Post autor: Marishka » 21 maja 2017, o 19:07

Tort to świetny pomysł, sama też postawiłabym na taki prezent a do tego ogromny bukiet ulubionych kwiatów:)

Shee
Zbanowany!

Prezent dla mamy

Post autor: Shee » 15 paź 2017, o 21:23

Wszystko zależy od tego co się mamie podoba. Czasami ciężko jest wstrzelić się w gusta. Ja uważam, że najlepiej jest kupować praktyczne prezenty. Lub takie bardziej osobiste. Fajnie prezentują się zegarki. można na przykład z tyłu wygrawerować laserowo " Dla kochanej mamy". Takie grawerowanie laserowe robi firma ... . Można u nich zostawić zegarek i zrobią wszystko jak należy. Prezent powinien się spodobać :)

globtroterka
Turysta
Turysta

Prezent dla mamy

Post autor: globtroterka » 21 paź 2017, o 17:28

Moja mama ma urodziny w przyszłym tygodniu. Kupiłam jej ścianę. Bardzo chciała oddzielić sobie sypialnię od salonu, a dzięki tej ściance to będzie możliwe.

Palac-Romantyczny
Bywalec
Bywalec

Prezent dla mamy

Post autor: Palac-Romantyczny » 1 mar 2018, o 10:02

Najlepiej jeżeli trafisz w gust swojej mamy, w końcu wiesz co jej się podoba oraz co sprawi jej radość. Ciekawym pomysłem na prezent jest także voucher do dobrego hotelu Spa :)

Clumok
Nowy
Nowy

Prezent dla mamy

Post autor: Clumok » 25 mar 2018, o 17:56

Ja mojej mamie kupiłam piękny kredens tutaj :) Ogólnie zawsze wychodzę z założenia, że prezent powinien być przede wszystkim użyteczny. Wiedziałam, że mama od dawna chciała wymienić swoją starą bieliźniarkę, więc nadarzyła się okazja żeby kupić coś co będzie jednocześnie użyteczne i piękne :)

Kubek_Swierszcz
Nowy
Nowy

Prezent dla mamy

Post autor: Kubek_Swierszcz » 16 kwie 2018, o 21:33

Ja miałem duży problem ze znalezieniem prezentu dla mamy, ale w końcu się udało! Przypomniało mi się, że mama uwielbia ciągle dekorować sobie pokój dlatego postanowiłem zakupić jej na prezent firankę. Zakupiłem takową na...reklamy nie potrzebujemy Muszę przyznać, że mama jest bardzo zadowolona z tego prezentu. Wszystko dobrej jakości i do tego bardzo dobra cena :)

Odpowiedz