darmowe vouchery

W czasie wolnym, nie o turystyce.
Awatar użytkownika
Fromena
Zaawansowany
Zaawansowany

darmowe vouchery

Post autor: Fromena » 2 wrz 2011, o 22:43

Brałam udział w badaniach zorganizowanych przez Omni Geo i w ramach podziękowania za to mogą mi wysłać 2 vouchery 7+7. Jedyny koszt tego jak zapewniają to pokrycie wysyłki w kwocie 37zł.

Czy ktoś miał z tym do czynienia? Warto skorzystać z tej oferty?
.....Lubię wracać tam, gdzie byłam już.......:))

Awatar użytkownika
Comen
Ekipa Forum
Ekipa Forum

Re: darmowe vouchery

Post autor: Comen » 3 wrz 2011, o 10:58

Miałem podobną propozycję z innej firmy i widzę, że ci mają nawet te same hotele. Raczej się nie opłaca, ponieważ w ofercie nocleg masz wprawdzie teoretycznie darmowy, ale musisz opłacić stawkę żywieniową, która jest podejrzanie wysoka. Nie mogę wejść w Twoim przypadku w informacje o jej cenie, bo musiałbym podać PIN, czyli zalogować się na stronie i zrobić ileś tam czynności. Ale dla przykładu możesz sobie porównać: na Węgrzech w hotelu Blaha Lujza w Balatonfured, który tu widzę w ofercie OmniGeo, nocleg bez takiej promocji kosztuje 50-60 EUR (dwójka) plus 1,6 EUR podatku i ewentualnie 10 EUR za wyżywienie typu halfboard. Ale w Balatonfured spokojnie znalazłem przyzwoitą ofertę noclegu za 30 EUR, co myślę wychodzi taniej niż voucher. Poza tym oferta raczej dla zmotoryzowanych, większość obiektów leży daleko od plaż, atrakcji czy jakichś centrów komunikacji, dworców, stacji, przystanków itp.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
salewiak
Inicjator Forum
Inicjator Forum

Post autor: salewiak » 3 wrz 2011, o 11:01

Był już podobny temat na forum:
http://www.turystycznie.jun.pl/viewtopic.php?f=22&t=129" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Yoana
Szycha
Szycha

Post autor: Yoana » 3 wrz 2011, o 12:39

Tak był ten wątek. Ja się raz " nacięłam" na tego typu ofertę- raczej nie polecam. Zapłaciłam za przesyłkę 50zł i do tego jak poczytałam warunki wykorzystania takiegoż voucheru, to okazało się, że i tak do tego typu wyjazdu trzeba wyłożyć sporo funduszy ze swojej kieszeni.
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Comen
Ekipa Forum
Ekipa Forum

Post autor: Comen » 3 wrz 2011, o 17:52

Swego czasu były jeszcze inne promocje. Tania wycieczka jednodniowa połączona z prezentacją towaru sponsora. Dwa razy mi się udało "nie pojechać" na taką wycieczkę. Pierwszy raz chętnych było za dużo i autobus w ogóle nie przyjechał na umówiony przystanek. Drugim razem było jeszcze ciekawiej. Autobus przyjechał, ale chętnych było tym razem za mało. Zamiast Słowacji więc zrobiliśmy sobie o świcie godzinną rundkę po Krakowie w poszukiwaniu innych amatorów wczesnego wstawania. Niestety bezskutecznie. :-/
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Fromena
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: Fromena » 3 wrz 2011, o 18:51

Dziękuję za odpowiedzi ;-) już wiem, że nie kupię tego :-)
.....Lubię wracać tam, gdzie byłam już.......:))

Awatar użytkownika
ziuba
Fan turystyki
Fan turystyki

Post autor: ziuba » 9 wrz 2011, o 20:50

Dobrze, ze ja też się na to nie nabrałam bo dostałam pare dni temu tez @...i coś mnie tkneło żeby jednak nie wpłacać im na konto:)
"Świat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę"

celkaczapla

Post autor: celkaczapla » 11 wrz 2012, o 12:59

Przestrzegam wszystkich miłośników turystyki ze skorzystania z voucherów proponowanych przez FIRMĘ OMNI GEO .Firma ta w zamian za udział w badaniach internetowych '' ofiaruje'' vouchery uprawniające do skorzystania z darmowych noclegów w sieci hoteli, które sami proponują.Voucher kosztuje jednak 37 zł.Jest to niezła pułapka, ponieważ jeżeli wykupi się wyżywienie w danym hotelu, które jest obligatoryjne to impreza wychodzi dużo drożej niż indywidualny wybór klienta.Piszę to na podstawie sprawdzonych osobiście informacji.Ja wzięłam udział w takim badaniu, uzyskałam voucher z którego zrezygnowałam,jeszcze przed jego wysłaniem do mnie, czyli firma nie poniosła żadnych kosztów.Regulamin zamieszczony na ich stronie przewiduje zwrot pieniędzy za nie wykorzystany voucher.Iw tym momencie zaczyna się zabawa.Nie ma możliwości kontaktu telefonicznego, na maile odpowiada automat/ mnie osobiście poinformował kilkakrotnie o zwrocie pieniędzy. których nie ma.I cały ten biznes na tym polega.Ludzie płacą za vouchery, po czym orientują się że nie opłaca się skorzystać z voucherów i machają ręką na te kwoty, które za nie wpłacili.Jest to przemyślane oszustwo w majestacie prawa.
Ja natomiast nie odpuszczę tych tylko 37 zł.Zamierzam złożyć doniesienie do prokuratury.I proszę tych co zostali nabici w butelkę, aby się do mnie dołączyli.Dodam,że siedziba firmy jest w USA, MAJĄ PODOBNO PRZEDSTAWICIELSTWO WE WROCŁAWIU.

Awatar użytkownika
salewiak
Inicjator Forum
Inicjator Forum

Post autor: salewiak » 11 wrz 2012, o 14:34

Dzięki za informację.
Być może komuś to się przyda.

Awatar użytkownika
Ossama
Fan turystyki
Fan turystyki

Post autor: Ossama » 11 wrz 2012, o 15:41

Nie tylko ta firma oferuje takie gratisy , moi rodzice uczestniczyli w jakimś pokazie "supr produktu"i też dostali taki prezent na miejscu sytuacja była identyczna mieszkasz darmo ale michę z obligu musisz kupić w hotelu jak policzysz bilans w plecy , na tym świecie nawet żeby w dziób zarobić to trzeba sobie zasłużyć , nic za darmo nie ma.

Odpowiedz