Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Mały Szlak Beskidzki

Byłeś/Byłaś w górach? Pochwal się relacją, zdjęciami, filmem z Twojej wycieczki górskiej, trekkingu.
Regulamin forum
Prosimy o zachowanie następującego schematu w tytule relacji:
Pasmo górskie: dokładny cel wycieczki (data wycieczki)
Przykład:
Beskid Niski: Nieznajowa (15.07.2020)
Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Mały Szlak Beskidzki

Post autor: creamcheese » 5 kwie 2013, o 09:19

Percią Borkowskiego nigdy nie szedłem, mało...do niedawna nawet nie miałem o niej pojęcia. Schodziliśmy czymś pośrednim pomiędzy zielonym a niebieskim szlakiem...gubiąc to jeden to drugi, i znajdując raz jeden raz drugi. Już lało niemiłosiernie stąd nasze problemy, a i oznakowanie nie było najlepsze. Z tego co pamiętam to zaczęliśmy schodzić niebieskim, a do Rabki doszliśmy zielonym <lol>
A na perć wybieram się, może nawet w tym roku
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Mały Szlak Beskidzki

Post autor: Comen » 13 mar 2018, o 12:19

Mały Szlak Beskidzki zaliczam we fragmentach, czasami króciutkich. W sumie mam już: w Beskidzie Małym odcinek Potrójna-Leskowiec-Krzeszów. Dalej Żurawnica-Zembrzyce i Zembrzyce-Chełm nad Stryszowem, potem z okolic Kudłaczy na Lubomir, dalej już w Wyspowym fragment na Lubogoszczy i odcinek Glisne-Luboń Wielki
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8120
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Mały Szlak Beskidzki

Post autor: gar » 13 mar 2018, o 18:56

Jak mówią zairnko do ziarnka i zbierze się miarka. Jeśli nie można zrobić tego za jednym razem (a mało kto może i hce sobie na to pozwolić). To samo można robić w przypadku długich szlaków w stylu GSB i GSS.

ODPOWIEDZ