Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Pole namiotowe nad Soliną

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
grzybu

Pole namiotowe nad Soliną

Post autor: grzybu » 21 cze 2012, o 14:24

Hej
Po tym jak 2 lata temu zamkneli moje ulubione pole namiotowe na górze Jawor w starym ośrodku wojskowym o tej samej nazwie szukam coś innego dla siebie. Tam było idealnie, pole namiotowe blisko lasu, cisza i mało osób wiedzących o tym miejscu co skutkowało tym, że wiele razy w ciągu tygodnia na polu stał tylko mój namiot a w weekend tylko kilka.
Znacie może jakieś ciche pole namiotowe nad tym zalewem? Rok temy byłem w Zawozie, na ten rok szukam innego.
Pola namiotowe typu "młodzieżowe" w Polańczyku z miejsca odpadają bo ja chce jechac pod namiot, a nie na imprezownię i przeciskac się miedzy ludzmi:)
Może ktoś z was zna coś fajnego i podzieli się tutaj w naszym wąskim gronie?:)

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Pole namiotowe nad Soliną

Post autor: amber » 21 cze 2012, o 18:18

Ja nigdy nie korzystałam z pół namiotowych nad Soliną. Jesli nie koniecznie musisz mieć ciepły prysznic i wystarczy kąpiel w potoku lub samej Solinie polecam albo polanki od Teleśnicy Oszwarowej wzdłuż doliny Paniszczów. Ewentualnie od drugiej strony od Półwyspu Horodka.

lucyna
User
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:02
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Pole namiotowe nad Soliną

Post autor: lucyna » 30 cze 2012, o 20:15

Z tym może być duży problem, pól namiotowych jest coraz mniej. Spróbuj w Rajskiem, na pewno było, ale czy jest tego nie wiem, pole namiotowe przy ośrodku nafty i gazu. Ponoć bardzo dobre.

karski1

Re: Pole namiotowe nad Soliną

Post autor: karski1 » 2 lip 2012, o 13:32

grzybu pisze:Hej
Po tym jak 2 lata temu zamkneli moje ulubione pole namiotowe na górze Jawor w starym ośrodku wojskowym o tej samej nazwie szukam coś innego dla siebie. Tam było [uwagimod]Niedozwolona reklama-REGULAMIN FORUM[/uwagimod] idealnie, pole namiotowe blisko lasu, cisza i mało osób wiedzących o tym miejscu co skutkowało tym, że wiele razy w ciągu tygodnia na polu stał tylko mój namiot a w weekend tylko kilka.
Znacie może jakieś ciche pole namiotowe nad tym zalewem? Rok temy byłem w Zawozie, na ten rok szukam innego.
Pola namiotowe typu "młodzieżowe" w Polańczyku z miejsca odpadają bo ja chce jechac pod namiot, a nie na imprezownię i przeciskac się miedzy ludzmi:)
Może ktoś z was zna coś fajnego i podzieli się tutaj w naszym wąskim gronie?:)
Wiesz co, my byliśmy w domkach, nie na polu namiotowym nad Soliną i było fajnie :) Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała w 100%.

ODPOWIEDZ