Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Karpacz

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13425
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Karpacz

Post autor: Adler » 10 sie 2012, o 11:52

W Karpaczu polecam sprawdzony osobiście Dom Wczasowy "Mieszko".
Tanie noclegi, smaczne jedzenie (śniadania: szwedzki stół, zestawy obiadowe od 15 zł wzwyż) i świetna lokalizacja w centrum Karpacza. Dobra baza wypadowa na lokalne wędrówki/wycieczki. W całym obiekcie wi-fi.
Jedyny mankament to ciągły brak miejsc na parkingu hotelowym z tyłu obiektu.
Sporo nerwów wymaga znalezienie miejsca, albo sam wyjazd z parkingu (wszystko przepełnione/zablokowane).

Awatar użytkownika
mariusz77
User
Posty: 248
Rejestracja: 10 lut 2013, o 15:05

Re: Karpacz

Post autor: mariusz77 » 10 lut 2013, o 15:29

:-) W Karpaczu już byłem kilka razy;zerknąłem ponownie na mapę i...niezbyt się zgodzę z tą świetną lokalizacją? Dlaczego?-faktycznie kilka lat temu jak w Białym Jarze nie było kolejki można było przez niego pójść szlakiem-byłoby ok;ale...chodź do Wanga względnie Do granic Parku ;czy też wyciągu na Kopę z ciężkim plecakiem to odczujesz to-zwłaszcza na uliczce łącznikowej żeby dojść do dawnego muzeum zabawek-fakt;że z tego miejsca co piszesz do Centrum jest dobre dojście;aczkolwiek na wyprawy turystyczne wolę obiekty położone wyżej;bardziej w okolicach Karkonoskiej.

Awatar użytkownika
betinka
User
Posty: 26
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 18:25
Lokalizacja: Tarnów

Karpacz - noclegi

Post autor: betinka » 28 mar 2014, o 19:52

Witam,
Czy możecie polecić inne noclegi ze śniadaniem i parkingiem w Karpaczu?

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Karpacz - noclegi

Post autor: yaretzky » 28 mar 2014, o 21:47

betinka pisze:Czy możecie polecić fajne noclegi ze śniadaniem i parkingiem w Karpaczu?
Znam fajne miejsce (osobiście sprawdzone) w samym centrum, z parkingiem ale to apartament z aneksem kuchennym (więc śniadanko można sobie przyrządzić samemu albo zjeść w pubie na parterze).
Namiary mogę podać na PW. :)
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Re: Karpacz - noclegi

Post autor: creamcheese » 28 mar 2014, o 22:12

W Karpaczu to tylko Gołębiewski !!
Na ul. Saneczkowej vis a vis "G" jest hotelik...powiedzmy robotniczy gdzie nocowałem kilka razy jest ok...no, może troszkę mniej ok niż w "G"
"Człowiek potyka się nie o góry, a o kretowiska"
Konfucjusz

paris76

Karpacz

Post autor: paris76 » 11 lip 2014, o 09:20

W przyszłym miesiącu planuję wybrać się do Karpacza. Lubię wygodne hotele, chcę odpocząć. Co polecacie? Tylko Gołębiewski?

ODPOWIEDZ