Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Nad morzem

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Lukrecja
User
Posty: 14
Rejestracja: 6 lis 2013, o 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Nad morzem

Post autor: Lukrecja » 7 lis 2013, o 12:32

Ja mogępodzielić się wrażeniami - naprawdę fajny ośrodek Arraburg w Niegoszczu koło Mielna. Ośrodek - byliśmy tam 2 lata temu z mężem - duży, fajny z basenem, właściciele organizują czas gościom, ogniska, jakieś malowanie dzieci raz w tygodniu, parking na terenie obiektu , pokoje fajne. Wieczorem przy koalicji właściciel śpiewał z nami karaoke, Właściciele to młodzi ludzie koło 35 lat. Sporo gości to Niemcy, do morza ok 500 m przez pola.

globtroterka
User
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2015, o 12:16

Nad morzem

Post autor: globtroterka » 10 paź 2016, o 03:00

Moją ulubioną nadmorską miejscowością jest Dźwirzyno :) Mam tam sprawdzone miejsce noclegowe. Jest usytuowany w środku lasu, blisko do morza, bo kilkadziesiąt metrów. Tam na prawdę odpoczywam, bo cisza i spokój. Jest tam także świetne spa, gdzie można zrelaksować się i zadbac trochę o siebie.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8119
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Nad morzem

Post autor: gar » 22 mar 2017, o 22:08

Gdyby ktoś potrzebował fajnych noclegów w Darłówku to mam do polecenia pewne miejsce z którego korzystam. Szczególnie dobre miejsce dla rodzin z dziećmi.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Nad morzem

Post autor: Adler » 23 mar 2017, o 09:56

Ja z kolei posiadam namiary na sprawdzone dwa miejsca noclegowe w Świnoujściu i Międzyzdrojach (niedaleko plaży).

ODPOWIEDZ