Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Gdzie spałem

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Gdzie spałem

Post autor: Comen » 6 paź 2014, o 22:46

W sumie jak się pyta gdzie w tym roku byłeś, to można też spytać gdzie w tym roku spałeś. Tak się np. zastanawiam w ilu miejscach w ogóle spałem w swoim życiu - na pewno było ich mniej niż tych w których byłem. Raz że sporo wycieczek jest jednodniowych, inna sprawa że jak się już gdzieś pojedzie to zwykle traktuje się jeden obiekt jako bazę wypadową na dłużej.
Moja lista w tym roku jak na razie to: Kraków (no jednak najczęściej :) ), Rzeszów, Kubalonka, Warszawa, Międzyzdroje, Szczecin, Wysowa
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Gdzie spałem

Post autor: creamcheese » 7 paź 2014, o 06:29

Z tego co pamiętam:
Lublin :) , Krynica Zdrój, Bielsko-Biała, Cisna bacówka Pod Honem, bacówka Jaworzec, bacówka Pod Rawką, Szczyrk, schr. Klimczok, schr. Błatnia, schr. Szyndzielnia, Huta Różaniecka, schr. Andrzejówka, Tłumaczów, Srebrna Góra, schr. Zygmuntówka, Wambierzyce, Karłów, Duszniki Zdrój, Ustrzyki Górne, schr. Komańcza, Smerek, Palenica Białczańska, schr. Morskie Oko, Pordenone, baza Głuchaczki, schr. Markowe Szczawiny, Wysowa Zdrój, Zakopane...
"Człowiek potyka się nie o góry, a o kretowiska"
Konfucjusz

ODPOWIEDZ