Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Hotel Kujawsko-Pomorskie

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Victor15

Hotel Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Victor15 » 13 sty 2016, o 15:30

Szukam dobrego hotelu w okolicach Bydgoszczy/Torunia. Cisza spokój, dobre zaplecze restauracyjne, duża sala. Szukam miejsca na wesele z mozliwością noclegu na miejscu. Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Hotel Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Comen » 13 sty 2016, o 22:05

Jeśli chodzi o własny pobyt to mogę napisać o obiekcie w Przysieku koło Torunia. Akurat byłem tam na szkole letniej. Obiekt dość przyjemny, nowoczesny. Pokoje z łazienkami i telewizorem w standardzie, niektóre z balkonami. Chyba są tam jeszcze jakieś ekskluzywniejsze apartamenty, ale tych nie oglądałem. W otoczeniu stary park w którym jest kominek i scena muzyczna. Z drugiej strony sady z jabłoniami - w pewnej porze roku może być to dobry efekt do zdjęć. Wewnątrz duża jadalnia i świetlica. Sala konferencyjna. Wi-Fi trochę się dławiło na drugim piętrze, z tym że możliwe, iż sieć była przeciążona. Jeśli chodzi o jedzenie to nam serwowano wegetariańskie, pewnie miało to jakiś związek z profilem szkolenia. Ale nie powiem żeby było niesmaczne. Różnorodne i obfite.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Rebkis

Hotel Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Rebkis » 16 maja 2017, o 08:59

Sprawdź sobie ten Hotel (Regulamin Forum, pkt. 6) może i nie z Bydgoszczy ale niedaleko Bydgoszczy w Nakle. Na prawdę świetna okolica spokojna miasto bardzo fajne i przyjazne. Duże sale mają, restauracja bardzo fajna i bogata w różnego rodzaju potrawy. My byliśmy tam parę razy na urlopie i urzekło nas to miejsce.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8119
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Hotel Kujawsko-Pomorskie

Post autor: gar » 16 maja 2017, o 10:10

Super post ! Ubawiłem się pierwszorzędnie. Jestem z Nakła i spędziłem wakacje w hotelu w Nakle, bo urzekło mnie to miejsce. Pogratulować inteligencji !

ODPOWIEDZ