Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Hotele niepolecane :)

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
maciejka250

Hotele niepolecane :)

Post autor: maciejka250 » 4 sie 2011, o 23:47

Tutaj możemy pisać o hotelach, których nie polecacie.
To ja zacznę:
Po drodze do Bułgarii przespaliśmy się w Serbii w Jagodinie w hotelu "Jagodina".
Próbuję zamknąć okno- okno mi ucieka i chce wypaść.
Gniazdka powyrywane, zacieki, farba ze ścian odpada.
Szyby nie były myte chyba od co najmniej 20-stu lat.
Do toalety wolałem nie wchodzić po tym jak obejrzałem pokój.
Skoro w drzwiach dzielących przedpokój od sypialni nawet klamki nie było...
Fontanny przy recepcji nikomu się nie chce naprawić.
Jak byliśmy, to winda nie działała i musieliśmy zasuwać po schodach ze wszystkimi tobołami.
Z resztą tam winda wyglądała jak u nas w blokach mieszkalnych.
Może wy też mieliście takie przygody?

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Hotele niepolecane :)

Post autor: Adler » 5 sie 2011, o 00:14

Ciekawy pomysł (wątek).
maciejka250 pisze:Do toalety wolałem nie wchodzić po tym jak obejrzałem pokój.
I dobrze zrobiłeś.
Niestety miałem tę okazję zaglądnąć do WC w jednym z serbskich moteli w drodze do Grecji...
Wyszedłem zdegustowany. :-/

Awatar użytkownika
Gniewko
User
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:04
Lokalizacja: Po południu

Re: Hotele niepolecane :)

Post autor: Gniewko » 15 lis 2011, o 19:19

Napisałem już o Restauracji Babci Maliny na Górze Parkowej w Krynicy. Może admin przeniesie posta :).


Admin: Utworzyłem o tym nowy wątek w dziale "Praktyczne porady".

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8796
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Hotele niepolecane :)

Post autor: Comen » 2 mar 2012, o 08:23

Był taki przybytek w Kłajpedzie :evil: . Tanio jak barszcz - wypadało chyba 40 litów za dwójkę, w sumie można to było nawet nazwać "apartamentem", bo do dyspozycji były dwa pokoje, dość klaustrofobiczna łazienka i nawet balkon. Na wyposażeniu mieliśmy nawet kolorowe TV. Hotel nie pierwszej świeżości co prawda, piękny niespecjalnie, odchodząca farba, zacieki na ścianach, powyżej nas niekończący się remont - no ale dobra, za taką cenę nie można się spodziewać Ritza. Już nawet zaczęliśmy sobie z żoną wyobrażać jakiż to musiał być wspaniały "adres" powiedzmy w latach 60-tych dopóki nie zszedł na psy. Pewnie w naszej "salonce" nocowały jakieś lokalne primadonny, a kto wie może nawet sama Ałła Pugaczowa ;-)
Wszystko było fajnie dopóki się noc nie zaczęła. Ludzie, ja nigdy nie widziałem tak przemyślnych i żarłocznych komarów. Jakby nie jadły przez pół roku. A przy tym refleks miały jak cholera. Ciemność: bzyczy i gryzie, świecisz światło: a drania nie ma. Kryjówki miały obczajone, w zakamarkach szafy, na ciemnych meblach, na suficie do którego doskoczyć można było jedynie ze stołka. I jeszcze atakowały jakąś diabelską strategią. Nie wszystkie naraz hurmem, tylko jeden, dwa najwyżej a reszta czeka. :-x Jak po kwadransie uganiania się za delikwentem zakończysz polowanie sukcesem nie ciesz się. Ledwo zgasisz światło, następny bzyczy. Opryski nic nie dają - gryzą dalej. Wstawałem chyba z 5 razy w nocy i urządzałem dzikie polowanie z nadzieją, że się uspokoi. Nic z tego. Szczelnie opatuleni w kołdry jak w schronie podczas nalotu jakoś wegetowaliśmy do rana. Dodajmy, że było dość ciepło, więc okrywanie się po czubek głowy kołdrą raczej nie ułatwiało zaśnięcia.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Hotele niepolecane :)

Post autor: Yoana » 12 lis 2013, o 18:22

Ostatnio moja koleżanka, która pracowała za granicą w jednym z bardziej znanych hoteli pięciogwiazdkowych z rozczarowaniem opowiadała o tym w jaki sposób sprzątała ten hotel. I tak sobie myślę, że już raczej nigdy nie użyję hotelowej szklanki (które to zazwyczaj są w pokoju dla gości), gdy usłyszałam, że do sprzątania zarówno łazienki, jak też mycia tych szklanek koleżanka miała do dyspozycji tę samą ściereczkę. :-)
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Re: Hotele niepolecane :)

Post autor: creamcheese » 12 lis 2013, o 20:53

Dodajmy do tego prasowanie (zamiast prania) niewiele używanej poościeli...i to w owielewięcejniżdwugwiazdkowym hotelu
"Człowiek potyka się nie o góry, a o kretowiska"
Konfucjusz

ODPOWIEDZ