Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Siekierezada w Cisnej

Ciekawe miejsca w Beskidzie Niskim i Bieszczadach.
Awatar użytkownika
Norden
Ekspert
Posty: 1257
Rejestracja: 8 paź 2010, o 23:41
Lokalizacja: Wojnicz

Siekierezada w Cisnej

Post autor: Norden » 29 mar 2012, o 00:05

amber pisze:Będąc już w okolicach Majdanu koniecznie trzeba wybrać się do Cisnej. Miejscowość Zakapiorów Bieszczadzkich - miasto artystów. Słynna Siekierezada gdzie można napić się winka. Tutaj też idealne miejsce wypadowe w góry na pasmo graniczne:)
Niestety Siekierezada jest już od dawna "zamknięta na trzy spusty"...

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bieszczady

Post autor: amber » 29 mar 2012, o 06:59

bo trwał remont całej Siekierezady... ale na sezon ponownie ma zostać otworzona.

Awatar użytkownika
Norden
Ekspert
Posty: 1257
Rejestracja: 8 paź 2010, o 23:41
Lokalizacja: Wojnicz

Re: Bieszczady

Post autor: Norden » 29 mar 2012, o 21:41

amber pisze:bo trwał remont całej Siekierezady... ale na sezon ponownie ma zostać otworzona.
Oby, bo coś długo trwa ten "remont" :)

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bieszczady

Post autor: amber » 29 mar 2012, o 21:45

jak byłam na Sylwestra to działała Siekierezada ale część była remontowana i nie skończona. Biorąc pod uwagę, że jest jeszcze przed sezonem więc siła rzeczy jest zamknięte ( jak większość barów w Bieszczadach), i powinno to ruszyć już wkrótce.
Mogę się mylić, ale wg mnie remont plus brak turystów = zamknięta Siekierka :)

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13425
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Siekierezada w Cisnej

Post autor: Adler » 5 maja 2012, o 07:50

Norden pisze:Niestety Siekierezada jest już od dawna "zamknięta na trzy spusty"...
amber pisze:ale na sezon ponownie ma zostać otworzona.
Norden pisze:Oby, bo coś długo trwa ten "remont" :)
Podczas majówki już otwarta.
W środku tłumy, brak miejsc siedzących.
Ciekawie wyglądają te wbite w stoły siekiery. ;-)
Ale dojazd/dojście do baru (infrastruktura wokół obiektu) pozostawia wiele do życzenia. :-/
Zastanawiam się, którędy podjechał wtedy pod bar autokar z turystami z Wielkopolski (obok sklepu spożywczego?). :shock:

lucyna
User
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:02
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bieszczady

Post autor: lucyna » 5 maja 2012, o 08:01

Siekiera jest otwarta, zmieniona prawie nie do poznania. Rozbudowano ją i to znacznie. To już nie tylko knajpa ale i muzeum starych samochodów Garaż, a przede wszystkim galeria Agnieszki Słowik-Kwiatkowskiej, cześć jej dzieł zdobi knajpkę. Na luzy nie liczyłabym z prostego powodu. W tym roku kuchnią zajmuje się Misiek, a on nie dość, że dobrze gotuje, to jeszcze przekarmia. Przy mnie gościom pakowano część niezjedzonych pierogów, porcja jest dla głodomorów.
Parking Panie Boże zlituj się nad nami, brud, rozkopane. Wrrr. To efekt pewnej niezbyt przyjemnej sytuacji. Nie wiem czy pamiętajcie, że właściciel sąsiedniego budynku zagrodził część drogi, jest tam jeszcze ścięty słupek. Za ten kawałeczek Renata pani Wójt Cisnej dała mu kawał parkingu, inaczej w ogóle parking byłby niedostępny.

Reisebus
User
Posty: 10
Rejestracja: 3 maja 2012, o 16:57

Re: Bieszczady

Post autor: Reisebus » 6 maja 2012, o 15:22

Nie jestem w temacie, ale z tego co tu czytam to Siekierezada to widocznie ciekawe miejsce.
Chciałbym zapytać gdzie dokładnie leży ta miejscowość, ponieważ może być warta mojej uwagi.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13425
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Bieszczady

Post autor: Adler » 6 maja 2012, o 16:55

Reisebus pisze:Chciałbym zapytać gdzie dokładnie leży ta miejscowość, ponieważ może być warta mojej uwagi.
Bar/pub "Siekierezada" (najstarszy/najbardziej znany bar w Bieszczadach) znajduje się w Cisnej (pow. leski).
A dokładnie znajduje się w centrum, ok. 200 m. od głównego skrzyżowania dróg w kierunkach:
- Sanok
- Ustrzyki Górne
- Komańcza

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bieszczady

Post autor: amber » 7 maja 2012, o 07:59

http://www.siekierezada.pl/pod/str.gl.html" onclick="window.open(this.href);return false; i oficjalna strona baru

ODPOWIEDZ