Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Darmowe wycieczki z przewodnikiem

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Darmowe wycieczki z przewodnikiem

Post autor: Comen » 13 lip 2017, o 17:43

Cykl bezpłatnych wycieczek tematycznych po Krakowie śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły z towarzyszeniem dyplomowanego przewodnika i historyka sztuki. Cyklicznie od 16 lipca do 26 listopada w wybrane niedziele. Konieczna wcześniejsza rejestracja na stronie http://www.idmjp2.pl.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Darmowe wycieczki z przewodnikiem

Post autor: Comen » 13 lip 2017, o 17:48

Bezpłatne wycieczki piesze i rowerowe z Lądka Zdroju w weekendy przez całe wakacje aż do 2 września. Te sobotnie 3-godzinne od 14.00, te niedzielne dłuższe 5-godzinne od 8.30. W ramach wycieczki bezpłatna usługa przewodnicka. Płatne ewentualne przejazdy komunikacją publiczną lub wstępy do obiektów muzealnych, atrakcji itp. Program tras na stronie domowej Lądka-Zdroju (zakładka: aktualności)
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Darmowe wycieczki z przewodnikiem

Post autor: Adler » 13 lip 2017, o 22:10

Bliżej, w Tarnowie bezpłatne spacerki z przewodnikiem od 1 lipca.
Codziennie, od 1 lipca do 31 sierpnia, w samo południe, sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7) wyruszy przewodnik z grupą chętnych, którym opowie o miejscowych zabytkach oraz o ciekawostkach z nimi związanych.

To propozycja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, którzy chcą zwiedzić zabytki znajdujące się na tarnowskiej starówce. Program spacerków dostosowany będzie do każdej grupy, podobnie z czasem zwiedzania.

Bezpłatnie będzie można zobaczyć również tarnowską katedrę, gdzie przez wakacje dyżurować będą przewodnicy. W dni powszednie zwiedzanie odbywa się w godz. od 9 do 12 oraz od 15 do 18, w soboty od g. 9 do 12, natomiast w niedziele (oraz 15 sierpnia) od g. 16 do 18.

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Darmowe wycieczki z przewodnikiem

Post autor: Yoana » 25 lip 2017, o 22:54

@dmin pisze:
13 lip 2017, o 22:10
Bliżej, w Tarnowie bezpłatne spacerki z przewodnikiem od 1 lipca.
Codziennie, od 1 lipca do 31 sierpnia, w samo południe, sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7) wyruszy przewodnik z grupą chętnych, którym opowie o miejscowych zabytkach oraz o ciekawostkach z nimi związanych.
Bardzo dobry pomysł. Brawa dla TCI. (B)

ODPOWIEDZ