Forum dyskusyjne "turystycznie-forum.pl" • Promocje biletowe - kolej
Strona 1 z 1

Promocje biletowe - kolej

: 1 sie 2017, o 22:45
autor: Lubel
Chyba mnie Alan nie zabiję za ten temat. Postanowiłem w jednym wątku zebrać wszystkie kolejowe promocje biletowe, jest ich sporo, o części nawet nie wiedzą pasażerowie.

Wspólny Bilet Samorządowy
Przewoźnicy: KM, WKD, KŚ, KM, KW, KD, ŁKA, Arriva
https://www.cashless.pl/wiadomosci/plat ... ji-skycash

Przejazdy grupowe
Przewoźnicy: KW
http://koleje-wielkopolskie.com.pl/przejazdy-grupowe/

Wkrótce zaktualizuje, dzisiaj oczy się kleją.

Promocje biletowe - kolej

: 3 sie 2017, o 13:10
autor: germ@n
Dobry pomysł.
Kontynuuj.

Promocje biletowe - kolej

: 27 sty 2018, o 14:10
autor: gar
Weekendowa podróż za 109 zł, czyli dawny bilet weekendowy, który dziś zwie się Razem w Polskę, ale co ważne obowiązuje w kilku spółkach kolejowych.
Oferta umożliwia odbycie nieograniczonej liczby przejazdów od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 6:00. Bilet jest dostępny w dwóch wersjach. Opcja Razem w Polskę Standard za 109 zł obowiązuje w drugiej klasie pociągów TLK i IC oraz w pociągach uruchamianych przez POLREGIO. Natomiast z biletem Razem w Polskę Komfort za 189 zł można podróżować w wagonach drugiej klasy wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity (EIP, EIC, IC i TLK) oraz POLREGIO (R, IR). Bilety są imienne, tak więc należy pamiętać o wpisaniu w sposób czytelny oraz trwały imienia i nazwiska podróżnego, a także numeru dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Dokument ten trzeba okazać podczas kontroli wraz z biletem. Ofertę weekendową można kupić nawet 30 dni przed planowaną podróżą w kasach biletowych obu przewoźników.

Promocje biletowe - kolej

: 28 sty 2018, o 11:31
autor: Comen
To dobra wiadomość. Takie bilety były swego czasu dobrym argumentem dla podróżowania koleją. Np. jechaliśmy do Trójmiasta i obok przejazdu wte i wewte w cenie był jeszcze wypad na Hel i przemieszczanie się miedzy Gdańskiem, Gdynia i Sopotem.

Promocje biletowe - kolej

: 28 sty 2018, o 13:12
autor: gar
Dla mnie optymalny byłby taki bilet w tygodniu, bo w weekendy czasu mam niewiele. Kiedyś, gdy była jedna spółka i jeden bilet często z tego korzystałem.
A może zrobić kiedyś zlot oparty o taki bilet ? Opracować jakąś ciekawą trasę i odwiedzić kilka interesujących miejsc w Polsce z noclegiem w jakimś PTSM-ie ?

Promocje biletowe - kolej

: 16 lut 2018, o 10:11
autor: germ@n
PKP Intercity wprowadza do systemu sprzedaży kolejną pulę biletów w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Nowa oferta "Promo" może zmniejszyć koszty podróży pociągami ekspresowymi nawet o 55%. Tanie bilety będą dostępne już od 1 sierpnia br.

PKP Intercity dostosuje również progi czasowe oferty "Wcześniej", z której można skorzystać w klasie 2. na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów (EIP, EIC, IC, TLK). Od 31 sierpnia by otrzymać 10% zniżki należy kupić bilet na co najmniej 7 dni przed odjazdem, 20% na co najmniej 14 dni, a 30% na co najmniej 21 dni przed podróżą.

Promocje biletowe - kolej

: 26 lut 2018, o 23:00
autor: gar
Wraz z nadejściem wiosny Koleje Śląskie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach akcji "Rodzinne Niedziele" przewoźnik oferuje bezpłatne przejazdy dla rodziców w każdą pierwszą niedzielę miesiąca wolną od handlu.

Promocja skierowana do rodzin rozpocznie się w marcu – wraz z wejściem w życie ustawy o niehandlowych niedzielach. Pierwsza okazja, by skorzystać z oferty nadarzy się zatem 11 marca, a następnie: 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada oraz 9 grudnia. Z bezpłatnych przejazdów będą mogli korzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16. roku życia. Bilet musi posiadać jedynie podopieczny – rodzic lub dwójka rodziców podróżują całkowicie za darmo.

Więcej:
http://inforail.pl/%60rodzinne-niedziel ... 03014.html

Promocje biletowe - kolej

: 12 kwie 2018, o 19:23
autor: gar
Na długi weekend majowy koleje postanowiły zarobić, a nie uszczęśliwiać podróżnych i funkcjonowanie Biletu Turystycznego podzieliła na 4 terminy: 27 kwietnia - 30 kwietnia, 30 kwietnia - 2 maja, 2 maja - 4 maja oraz
4 maja - 7 maja.