Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Grzałki

Wymiana informacji o rzeczach przydatnych podczas trekingu i w podróży.
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8796
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Grzałki

Post autor: Comen » 9 maja 2014, o 22:40

Orientujecie się czy można jeszcze gdzieś kupić coś takiego? Czajnik bezprzewodowy jest jednak znacznie mniej poręczny w podróży, nawet jeśli można coś włożyć do środka przy pakowaniu
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Grzałki

Post autor: Adler » 9 maja 2014, o 23:44

Comen pisze:Orientujecie się czy można jeszcze gdzieś kupić coś takiego?
Są dostępne w sklepach turystycznych w przedziale cenowym: 30-60zł.
Na Allegro pojedyncze sztuki, te jeszcze starej daty, widziałem w cenie ok. 10-20zł.
Dostępne są również - i tu ciekawostka - grzałki samochodowe z podpięciem do gniazda zapalniczki.
Jeśli chcesz namiary, to prześlę Ci przez PW.
Comen pisze:Czajnik bezprzewodowy jest jednak znacznie mniej poręczny w podróży, nawet jeśli można coś włożyć do środka przy pakowaniu
Jeśli obiekt noclegowy prowadzi swoją gastronomię, to nie ma problemu z czajnikiem, czy wrzątkiem.
Często zdarza się, że czajnik jest w standardzie w pokoju lub na korytarzu.
Tyle mniej będzie bagażu. :)

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Grzałki

Post autor: amber » 15 maja 2014, o 19:03

Ja jeszcze do niedawna woziłam ze soba starą grzałkę, bo czasem zdarzało się, że był jeden czajnik na obiekt noclegowy i był problem. Teraz jest juz lepiej a śpiąc pod namiotem to i tak nie ma prądu więc zostaje ognisko :)
Co do miejsca zakupu, to wiem, że mój tato ostatnio widział grzałki na "przysłowiowym rynku/bazarze" za 10zł.

ODPOWIEDZ