Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Poszukuję parkingu koło Okęcia

Linie lotnicze, autokary, rejsy, podróże pociągiem oraz samochodem.
wicher

Poszukuję parkingu koło Okęcia

Post autor: wicher » 14 wrz 2012, o 13:58

Hej, ktoś z Was ma namiary na jakiś sprawdzony parking w pobliżu Okęcia? Za nieco ponad dwa tygodnie wylatuję z W-wy i muszę gdzieś bezpiecznie zostawić wóz na ponad dwa tygodnie. Może ktoś korzystał z parkingów w tych okolicach i wie coś więcej?

Miś_Uszaty

Re: Poszukuję parkingu koło Okęcia

Post autor: Miś_Uszaty » 17 wrz 2012, o 10:39

Nie wiem, czy mogę, bo to mój pierwszy post (poza powitalnym), ale sam szukałem odpowiedzi na to pytanie, więc postanowiłem się zarejestrować i zabrać głos.

Jakieś 2 m-ce temu miałem podobną zagwozdkę. Poszedłem za głosem serca, czyli Googla, bo w sieci prawie cały czas siedzę :-P i poświęciłem godzinę radosnego hasania do linkach. Najlepsze opinie znalazłem na temat parkingu przy Al. Krakowskiej 42. Spodobała mi się ta opcja, bo to wygodna lokalizacja dla kogoś, kto dojeżdża z Krk. Skorzystałem i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z usług. Fajnie, że podwożą na lotnisko i z niego odbierają.

Wiem dobrze, że warto szukać info, więc nadal szukam, bo w przyszłym miesiącu czeka mnie powtórka. Jeśli ktoś może polecić coś lepszego niż Park&Fly - dajcie znać, choć chyba niełatwo będzie pobić ich ofertę, bo naprawdę dają radę.

Awatar użytkownika
BeCool
User
Posty: 33
Rejestracja: 13 lip 2013, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukuję parkingu koło Okęcia

Post autor: BeCool » 15 lip 2013, o 23:17

A nie lepiej byloby wziac jednak taxowke zamiast zostawiac auto na tak dlugo? Same koszta sie bardziej oplacaja wtedy

ODPOWIEDZ