Najlepsze forum turystyczne w sieci! Już od ponad 10 lat!

proszę o porady

Moderator: Yoana

Awatar użytkownika
regon

proszę o porady

Post autor: regon »

Mój blog w najbliższym czasie idzie do likwidacji. A dokładniej zamierzam go zamienić na stronę www z prawdziwego zdarzenia. Treść będzie ta sama, ale w zupełnie nowej odsłonie. Będzie mi w tym pomagał zawodowy fachowiec więc mam nadzieję że się uda.
Jeśli chcielibyście mi coś ciekawego w temacie podpowiedzieć będę wdzięczna (sugestie dla web - mastera).
Matek1

Proszę o porady

Post autor: Matek1 »

Witam wszystkich. Mam nadzieję tutaj trafiłem. Mam szeroką bazę mailingową swoich byłych klientów, jednak aż po dziś dzień jeszcze nie wykorzystywałem jej do komunikacji z klientami. Może poradzicie lub podzielicie się w jaki sposób docieracie do swej grupy docelowej? Wiele ciekawiłem się o programie do mailingu vivasend w źródłach zagranicznych, czy ktoś slyszał coś o tej platformie i może się podzielić wrażeniami? Z góry dzięki za porady!
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin

Re: proszę o porady

Post autor: Comen »

Pytanie trochę nie na temat, ale ostatecznie ktoś może zdradzić (jeśli to nie tajemnica) jak werbuje turystów na wycieczki albo jak poszukuje pracy jako przewodnik-pilot wolny strzelec. Ja nie z branży, więc się nie znam.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/
Awatar użytkownika
regon

Re: proszę o porady

Post autor: regon »

Myślę, że bez płatnej reklamy się nie obejdzie. Stwórz własną stronę na fb, co jakiś czas coś tam napisz, wrzuć na promocję. Proponuj wycieczki, może jacyś chętni się znajdą.