Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Gdzie na termy?

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13362
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Gdzie na termy?

Post autor: Adler » 13 cze 2017, o 21:46

Comen pisze:
13 cze 2017, o 16:32
w cenie nie tylko zwykły basen ale także kąpiele w solance albo w wodzie siarkowej
W Bukowinie na piętrze jest pomieszczenie, w którym w wodzie bardzo długo czeka się w kolejce (dookoła), by chwilę poleżeć w tego typu dodatkowych atrakcjach...

Awatar użytkownika
eDom
User
Posty: 60
Rejestracja: 5 lut 2013, o 10:29

Gdzie na termy?

Post autor: eDom » 5 lip 2017, o 11:55

Termy Mszczonowskie są bardzo atrakcyjne a poza tym warto wspomnieć jeszcze te w Budapeszcie bo chyba tu nie były wymienione. Te mszczonowskie odkryto kiedy wykonano odwiert IG-1 Mszczonów w poszukiwaniu ropy. Budapesztańskie łaźnie i hotel Gellerta, znane są na całym świecie i są bardzo popularne wśród turystów.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8096
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Gdzie na termy?

Post autor: gar » 7 sie 2017, o 21:53

Termy Chochołowskie wg mnie są obecnie lepsze od innych podhalańskich propozycji termalnych. Szczególnie dobrze się prezentują poza sezonem - dużo miejsca, więc nawet jeśli trafimy na sporo ludzi to nie widać tego na samych termach, ładne widoki i niezłe ceny. W sezonie niestety ceny wyglądają mniej radośnie.

Ochorowiczowka
User
Posty: 10
Rejestracja: 8 lis 2017, o 10:08
Lokalizacja: Wisła

Gdzie na termy?

Post autor: Ochorowiczowka » 8 lis 2017, o 10:17

Jeżeli ktoś raz tam był ten ma porównanie do innych miejsc i term w Polsce, faktycznie mogę się zgodzić iż bardzo fajnie się prezentują poza sezonem kiedy nie ma tłumu osób i jest większa przestrzeń. Ma ktoś może zdjęcia?

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8096
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Gdzie na termy?

Post autor: gar » 4 gru 2017, o 21:22

Nowe termy w Uniejowie są bardzo przyjemne. Kilka ciekawych rozwiązań (szatnia, worki na buty). Sporo basenów różnego typu i wszędzie ciepła woda. Do niektórych miejsc trudno trafić ...

kruszyna.lukas
User
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, o 11:13

Re: Gdzie na termy?

Post autor: kruszyna.lukas » 30 cze 2020, o 11:14

Ja trafiłem na Termy Szaflary przez polecenie kolegi i obecnie to właściwie moje ulubione miejsce jeśli chodzi o baseny więc jak ktoś jeszcze nie był to myślę, że warto zerknąć i zobaczyć to miejsce, przynajmniej raz się tam wybrać i pewnie chętnie będziecie wracać tak jak ja.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13362
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Gdzie na termy?

Post autor: Adler » 17 sty 2022, o 16:27

W Porębie Wielkiej (pow. limanowski) w miniony weekend otwarto Termy Gorce.
Strona: https://termygorce.pl/
Cennik: https://termygorce.pl/strefa-relaksu/cennik

Ciekawa alternatywa podczas wycieczek w Beskid Wyspowy.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8096
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie na termy?

Post autor: gar » 17 sty 2022, o 20:20

Dobra wiadomość. I na początek nawet ceny całkiem do przyjęcia. Mam pewne porachunki z Porębą i okolicami więc pojawia się świetna okazja, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8096
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie na termy?

Post autor: gar » 24 sty 2022, o 11:38

Na wiosnę planowane (po raz drugi, bo na jesień 2021 się nie udało) jest otwarcie kolejnych basenów termalnych. Tym razem w centralnej Polsce. Poddębice mają być chyba alternatywą i konkurencją dla Uniejowa.

ODPOWIEDZ