Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Niepolecane restauracje w kraju

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Awatar użytkownika
Gniewko
User
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:04
Lokalizacja: Po południu

Niepolecane restauracje w kraju

Post autor: Gniewko » 13 lis 2011, o 19:53

Napiszę przewrotnie i ostrzegę Was przed Restauracją Babci Maliny na Górze Parkowej w Krynicy. Nie zamawiajcie golonki, bo dostaniecie samą kość i przy okazji słono za nią zapłacicie. Dodam, że kierowniczka lokalu w ogóle nie poczuwa się do winy i nie rozumie co robi źle.
Żurek ok.

Pozdrowka

Awatar użytkownika
figamaga
User
Posty: 414
Rejestracja: 5 paź 2010, o 21:19
Lokalizacja: Małopolska

Re: Niepolecane restauracje w kraju

Post autor: figamaga » 17 lis 2011, o 20:21

To mnie zaskoczyłeś. Byłam tam z grupą (jako pilot) i nikt nie narzekał. W prawdzie nie jedliśmy obiadu, tylko jakiś deser, lody, kawa, herbata itp. i wszyscy byli zadowoleni. Obsługa dla mnie ok.

Awatar użytkownika
dedos
User
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2011, o 17:22
Lokalizacja: Krk

Re: Niepolecane restauracje w kraju

Post autor: dedos » 17 lis 2011, o 21:51

Ja odradzam restaurację w CH. Tandeta (Kraków) w 1 pawilonie na górze. Nie wiem z czego był zrobiony ten gulasz i chyba nie chcę wiedzieć :-|

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Niepolecane restauracje w kraju

Post autor: amber » 18 lis 2011, o 00:44

Ja chciałabym odradzić knajpę na Skansenie w Sanoku (karczma obok skansenu).
Zdarzyło mi się być tam na obiedzie z grupą dwa razy. Raz pomylono ilość dań (było ich o 12 za mało), po czym kiedy chciałam zapłacić Pani nie miała czasu mnie obsłużyć.
Drugi raz to ilość co prawda się zgadzała, ale pierogi były mega rozgotowane, poza tym co niektórzy czekali ponad godzinę na kawę. Poza tym pojawiły się jak zawsze problemy z płatnościami. Kawa miała być w liczona w cenę - okazało się, że trzeba za nią płacić.

Może tylko ja mam tam takie doświadczenia. Osobiście sobie jednak cenię miłą atmosferę i dobre traktowanie klienta - a tego tam nie znajduję. Wiele osób tam je, bo przecież blisko i fajnie się reklamuje, bo regionalnie.
Każdy jednak może mieć tam swoje zdanie :)

Awatar użytkownika
Gniewko
User
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:04
Lokalizacja: Po południu

Re: Niepolecane restauracje w kraju

Post autor: Gniewko » 20 lis 2011, o 16:14

figamaga, sami byliśmy zaskoczeni. Tym bardziej, że pan stojący przede mną w kolejce polecał tę golonkę. On jednak, wraz z towarzyszami spożywał ją pod kielicha. Wtedy inaczej odbiera się rzeczywistość. Jednak moja opinia jest obiektywna, ponieważ inna grupa turystów (dodam, że międzynarodowa) miała ten sam problem. Skandal zatem był międzynarodowy :). Nie mam zastrzeżeń do obsługi, bo wykonują polecenia pani kierowniczki, do której mam ogromne pretensje za postawę.
Żurek natomiast smakował nawet mojemu smykowi, więc ten mogę polecić :)

Pozdrowka

Abderyta
User
Posty: 851
Rejestracja: 10 paź 2010, o 16:51
Lokalizacja: GieKSogród/Jaskółcze Gniazdo

Re: Niepolecane restauracje w kraju

Post autor: Abderyta » 3 wrz 2012, o 13:46

"Old fashioned" w Katowicach (o ile jeszcze istnieje). Kiedyś ok. godziny 19:00 w sobotę, probując zamówić roladę wołową, dowiedziałem się, że pora obiadowa minęła. Faktycznie, głupią sobie wybrałem porę na obiad.
"Oryginalność jest jedyną rzeczą, której użyteczności nie mogą pojąć nieoryginalne umysły” <John Stuart Mill, "O wolności">

ODPOWIEDZ