Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

traveliada - opinie o wycieczkach

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
karski1

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: karski1 » 5 lip 2012, o 21:58

Witam
Prosiłbym o opinie odnośnie wycieczek do Włoch organizowanych przez biuro podróży traveliada.pl
Czy ktoś z Państwa może korzystał z ich ofert?

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8778
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Comen » 6 lip 2012, o 09:07

A na pewno traveliada jest organizatorem czy tylko pośrednikiem w sprzedaży oferty?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

karski1

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: karski1 » 6 lip 2012, o 10:13

Comen pisze:A na pewno traveliada jest organizatorem czy tylko pośrednikiem w sprzedaży oferty?
Szczerze nie mam pojęcia... ale mimo wszystko ceny mają OK stąd chciałbym poznać opinie.

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8778
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Comen » 7 lip 2012, o 18:17

Własnej opinii nie mam, bo nigdy nie korzystałem. Jak się rozglądnąłem to wiele ludzi chwali tego operatora. Tylko pamiętaj, że pośrednik nie zawsze może gwarantować jakość sprzedawanych usług, bo ona zależy w pierwszym rzędzie od samego organizatora. To trochę tak jak z tą nieszczęsną Triadą. Gwarantuję, że jej ofertę sprzedawało wielu pośredników, nie mając pojęcia w jakim jest stanie finansowym.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

karski1

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: karski1 » 8 lip 2012, o 01:07

Ja wiem, że Traveliada to tylko pośrednik, jednakże pośrednik może chyba selekcjonować biura turystyczne, które sprzedaje. Zapewne to biuro płaci im prowizję od każdej sprzedanej wycieczki, stąd powinno zależeć im na wyborze jak najbardziej płynnego finansowo biura podróży - takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13363
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Adler » 8 lip 2012, o 21:49

karski1 pisze:powinno zależeć im na wyborze jak najbardziej płynnego finansowo biura podróży
A są jeszcze takie? :-)

rabit
User
Posty: 212
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 19:47
Lokalizacja: Tarnów

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: rabit » 9 lip 2012, o 08:19

Nigdy nie pojadę na wycieczkę z biura !!!!! Wszystkie biura to porażka! Tylko samodzielny wyjazd daje płynność finansowa bo wiesz za co płacisz ..

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Yoana » 11 lip 2012, o 17:41

Czasem jednak ciężko jest zorganizować wyjazd do kraju, którego nie znamy oraz występuje bariera językowa :-) wtedy to możemy liczyć na pomoc doświadczonego biura podróży...
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

karski1

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: karski1 » 19 lip 2012, o 21:19

Spokojnie, nie wszystkie biura podróży chylą się ku upadkowi. Alba tours bodajże sprzedawało wycieczki na portalach zakupów grupowych 50% taniej, więc nic dziwnego, że w końcu "padli".
Z tego co wiem, traveliada ma w swojej ofercie wycieczki raczej sprawdzonych biur podróży.

Anna

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Anna » 25 lip 2013, o 17:13

Ja korzystałam z ich usług parę razy. W sumie o ich rzetelności i jakości usług dowiedziałam się od koleżanki w pracy, która już korzysta z ich usług kilka lat i zawsze byłą i jest zadowolona. W moim przypadku jest podobnie, choć doświadczenie w tym temacie mam znacznie mniejsze od niej (jak na razie byłam z nimi na Krecie i w Turcji). W tym roku wybieram się do Egiptu. Mam nadzieję, że wakacje będą podobne do poprzednich czyli wspaniałe. :)

kamilka

Re: traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: kamilka » 17 maja 2014, o 16:18

Witam, kupiłam wycieczkę w traveliadzie pojechałam i wróciłam ;) a tak na poważnie to naprawdę jestem zaskoczona tym jak sprawnie to wszystko przebiegło, zadzwoniłam - dostałam ofertę na maila, zdecydowałam się, dostałam dokumenty wpłaciłam i już miała ;). Przyznaje, że zaniepokoiłam się w tylko jednym momencie nie dostałam biletów tylko dokument do podróży, kiedyś jak kupiłam wycieczkę to dokumenty bilety i vouchery odbierało się u przedstawiciela biura na lotnisku, a tu inaczej, lepiej ;) nie musiałam biegać i szukać stanowiska biura, od razu do odprawy ;) tak więc śmiało mogę ich polecić, ja już szukam pomysłu na wakacje

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: yaretzky » 17 maja 2014, o 20:39

kamilka pisze:Witam, kupiłam wycieczkę w traveliadzie pojechałam i wróciłam ;)
kamilka pisze:tu inaczej, lepiej ;) nie musiałam biegać i szukać stanowiska biura, od razu do odprawy ;) tak więc śmiało mogę ich polecić....
Kamilka, Twoje uwagi i wrażenia z wymarzonej podróży mogłyby być dla nas cenne (a na pewno bardziej wiarygodne) gdybyśmy mogli dowiedzieć się o Tobie nieco więcej... :>
Zapraszam Cię serdecznie do tego wątku... <tak>
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

marcin0

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: marcin0 » 23 lip 2015, o 08:28

w czerwcu wróciłem z lanzarote - piękne miejsce :) hotel be live lanzarote :) hotel zaje....sty :) załatwiali mi właśnie w traveliadzie to przez itakę - wszystko bez problemów :)

marcin0

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: marcin0 » 28 lip 2015, o 11:36

karski1 pisze:Spokojnie, nie wszystkie biura podróży chylą się ku upadkowi. Alba tours bodajże sprzedawało wycieczki na portalach zakupów grupowych 50% taniej, więc nic dziwnego, że w końcu "padli".
Z tego co wiem, traveliada ma w swojej ofercie wycieczki raczej sprawdzonych biur podróży.

traveliada nie padnie, bo to jest tylko pośrednik :) padnąć mogą małe, zbyt tanie biura, które tną koszty... niestety...


Marcin0,
my się chyba jeszcze nie znamy?

-> viewtopic.php?f=123&t=1831

Gosialo

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Gosialo » 23 kwie 2017, o 10:38

W zeszłym roku kupiliśmy wycieczkę rodzinnie do Turcji polecono nam super hotel podobała nam się miła obsługa w biurze traveliada dlatego w tym roku chcemy wrócić do tego biura. Wakacje super hotel na wysokim poziomie z super wyżywieniem polecam Utopia world i polskie animacje w hotelu a operatorem był wezyr. Kocham podróże

Marishka
User
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2017, o 18:46

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Marishka » 21 maja 2017, o 18:57

A jaki był koszt wycieczki? Od dawna marzy mi się zwiedzenie tego zakątka, szczególnie po lekturze , tyle że byłaby to moja pierwsza tak daleka wyprawa. Nie wiem tak naprawdę, w który region tego państwa pojechać. Możesz coś więcej opowiedzieć o swojej wyprawie? Będę bardzo wdzięczna:) Powiem szczerze, że troszkę się tej wyprawy obawiam, ale jednocześnie bardzo chcę tam polecieć:)

Kot w Butach

traveliada - opinie o wycieczkach

Post autor: Kot w Butach » 5 cze 2017, o 16:20

Właśnie wróciłem z Turcji z hotelu ......... w Alanyi. Tygodniowy pobyt kosztował na Traveliadzie tysiaka od osoby. Warto sprawdzać oferty last minute.

ODPOWIEDZ