Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

extreme wycieczka

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Mistrzu350

extreme wycieczka

Post autor: Mistrzu350 » 27 paź 2013, o 19:49

Witam!

Nazywam się Mikołaj. Mieszkam w Rzeszowie.
Planujemy z naszą klasą 1LO wycieczkę i chcielibyśmy coś fajnego w okolicy (niekoniecznie na Podkarpaciu, ale mamy 3 dni do wykorzystania i nie chcielibyśmy 2 dni z tego spędzić na podróży).
Dobrze wspominam Janów Lubelski i szukam miejsc podobnych/lepszych od tego miasta.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc/doradzić to będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gollum
User
Posty: 1081
Rejestracja: 28 lip 2012, o 09:23
Lokalizacja: Lublin

Re: extreme wycieczka

Post autor: Gollum » 27 paź 2013, o 20:40

Mając trzy dni, możecie baaardzo dużo. Tylko sprecyzuj, co to jest to extreme. czy chcecie trzy dni chlać pod chmurką, czy łazić po pionowych skałach, nurkować pod spleją czy też leżeć bykiem na trawingu

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8831
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: extreme wycieczka

Post autor: Comen » 27 paź 2013, o 20:59

Ukraina zaprasza <tak>
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gniewko
User
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:04
Lokalizacja: Po południu

Re: extreme wycieczka

Post autor: Gniewko » 27 paź 2013, o 21:09

Mikołaj, a jak masz na imię? :)

Mistrzu350

Re: extreme wycieczka

Post autor: Mistrzu350 » 27 paź 2013, o 21:30

Mam na myśli coś co by mniej/więcej każdemu się spodobało, ew każdy miał coś dla siebie. Wspinaczka nie jest zła, ale musiało by być pewne zróżnicowanie poziomów bo średnio widzę dziewczyny biegające po ścianach xD Dobrze by było jakby był paintball ^^

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: extreme wycieczka

Post autor: amber » 29 paź 2013, o 05:48

ja mogę Ci zaproponować pobyt. Jak coś podaj e-maila to wyślę Ci zarys programu podczas pobytu w Bieszczadach.
Możemy zrobić paint-balla, ewentualnie spróbować sił na zajęciach nocnych. Troche pochodzić z mapą,kompasem i GPS w celu poszukiwania skarbów.

ODPOWIEDZ