Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Najlepsze kawiarnie

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Najlepsze kawiarnie

Post autor: Yoana » 17 maja 2011, o 15:11

Napewno podczas krótszych i dalszych wyjazdów ważnym elementem jest przerwa na kawę ;-)

W związku z tym chciałam Was zapytać, na co zwracacie uwagę przy wyborze lokalu? Czy obsługa w poszczególnych kawiarniach Wam odpowiada (jest uprzejma, kompetentna, potrafi doradzić), czy wystrój lokalu ma dla Was znaczenie? Czy uważacie, że wszelkie programy lojalnościowe są ważne? Co tak naprawdę sprawia, że wracacie drugi raz w to miejsce ;-) a może macie swoje ulubione kawiarnie?

Interesują mnie opinie na temat 3 firm:

Starbugs coffee
Coffee heaven
Icoffee

Chyba, że macie jakieś inne swoje TOP ONE ;-)
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
petruss1990
User
Posty: 1022
Rejestracja: 15 maja 2011, o 16:58
Lokalizacja: Hrubieszów/Lublin

Post autor: petruss1990 » 17 maja 2011, o 15:48

Szczerze mówiąc ja zawsze szukam lokalnych, miejscowych knajpek, kawiarni. Zawsze to coś innego wyjątkowego.
Nie można kochać ojczyzny, nie kochając miejsca, w którym się człowiek urodził...

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13425
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Post autor: Adler » 17 maja 2011, o 17:40

Selene pisze:Co tak naprawdę sprawia, że wracacie drugi raz w to miejsce ;-)
Smak kawy.
W Starbugs Coffee i Icoffee - smakuje nieźle, choć ceny bardzo wysokie.

Donna
User
Posty: 200
Rejestracja: 8 lut 2011, o 14:00

Post autor: Donna » 17 maja 2011, o 20:29

Pamiętam jak piłam kawę w Zakopcu z tej sieci http://www.costacoffee.pl/costa/showpage.php
kawa nie tyle co smakowała ale można ją było wypić na leżaku pod parasolem... nie zapomnę tego jak w górach można było poczuć się jak na plaży - był to jedyny śmieszny akcent wycieczki.. i wspomnienie do dziś :-)

ODPOWIEDZ