Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
ccc

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: ccc » 6 kwie 2016, o 21:19

Witam

Co sadzicie o biurze Barents.pl z Wrocławia?

Awatar użytkownika
Gollum
User
Posty: 1081
Rejestracja: 28 lip 2012, o 09:23
Lokalizacja: Lublin

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Gollum » 6 kwie 2016, o 22:08

Nie znam. Barents kojarzy mi się z Willemem, nawigatorem floty Jakoba van Heemskerka. Ale z tego, co zobaczyłem na stronie, to twierdzę, że drogie

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Comen » 8 kwie 2016, o 22:05

Zaraz zaraz ale to chyba nie to biuro którego plakaty wiszą teraz po całym Wrocławiu. Zrobiłem krótki spacerek i podobną reklamówkę spotkałem kilka razy. Ale nie wczytywałem się w treść.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gollum
User
Posty: 1081
Rejestracja: 28 lip 2012, o 09:23
Lokalizacja: Lublin

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Gollum » 9 kwie 2016, o 15:40

wyczuli koniunkturę; skoro odpada prawie cała Afryka, cały Bliski Wschód i pół Europy, to może klimaty postradzieckie? Tylko dlaczego Barents a nie Jerofiej Pawłowicz czy Żyrinowskij?

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Comen » 9 kwie 2016, o 16:51

Bo Jelcyn, Łomonosow, Pasternak, Sołżenicyn nawet Czerski, Czekanowski albo Dybowski kojarzyć się będą raczej z zesłaniem i katorgą a w najlepszym wypadku z jakąś przaśną wschodnią improwizacją na wspomniany temat turystycznej wycieczki. Natomiast Barents sugeruje zachodnią logistykę, myśl odkrywcy i kupca Kompanii Wschodnioindyjskiej połączoną z nowoczesną technologią Philipsa. Tak już jakoś działamy, że sklep to buda z nieświeżym towarem a shop - elegancja-Francja <mysli> ;)
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

ccc

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: ccc » 13 kwie 2016, o 00:10

Dzieki, mi chodzi glownie o opinie o tym biurze, czy jest kompetentne?
Czasem, jak sie nie zna, mozna trafic na jakies nieprofesjonalne, czy nieuczciwe biuro i pozniej nie byc zadowolonym.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Adler » 13 kwie 2016, o 10:35

Dlaczego pytasz akurat o tego organizatora?
Może chcesz nam coś zasugerować? <mysli>

ccc

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: ccc » 13 kwie 2016, o 10:39

Alan pisze:Dlaczego pytasz akurat o tego organizatora?
Może chcesz nam coś zasugerować? <mysli>
Nie, po prostu nie znam tego biura, nigdy wczesniej o nim nie slyszalem i chce sie dowiedziec czy jest kompetentne i uczciwe zanim wplace pieniadze na wycieczke.

Awatar użytkownika
Gollum
User
Posty: 1081
Rejestracja: 28 lip 2012, o 09:23
Lokalizacja: Lublin

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Gollum » 15 kwie 2016, o 08:40

Patrząc po ofercie, kompetentne jest. Choć nie wiem, czy biuro polskie, czy jego kontrahenci z danego kraju.
Biur działających w kierunku wschodnim, jeśli nie liczyć Kresów, jest mało. Tam nic się nie zrobi faksem czy mailem. Najpierw trzeba z kontrahentem wypić morze wódki, kumysu czy wina. Właściciele biura z pewnością takie morza mają już za sobą. Widać to po fachowej ofercie.
Ale czy jest pewne? Nie zawsze nawalić musi egipski hotel czy tunezyjski zamachowiec. Także polskie biuro może buchnąć kasę. Tu wszakże ryzyko jest mniejsze, bo nie ma tłumów. Ale ja biura nie znam i nie mogę powiedzieć, czy jest uczciwe

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: Adler » 15 kwie 2016, o 09:32

Kondycję finansową oraz pełne dane tego organizatora możesz w każdej chwili sprawdzić w KRD (Krajowym Rejestrze Długów), Rejestrze Dłużników ERIF i spisie organizatorów turystyki dostępnym w Urzędzie Marszałkowskim (Wrocław).

ccc

Co sadzicie o biurze Barents.pl?

Post autor: ccc » 15 kwie 2016, o 10:26

Dzieki wielkie, pozdrawiam.

Zablokowany