Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Rusz się i zacznij podróżować!

Ogólne dyskusje o turystyce.
PermanentTravel
User
Posty: 481
Rejestracja: 10 kwie 2016, o 23:34
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Rusz się i zacznij podróżować!

Post autor: PermanentTravel » 28 lip 2016, o 09:33

as pisze:Ty mi tu o warzywach nie pisz, tylko "rusz się i zacznij podróżować" również do innych zakątków naszego pięknego kraju. ;)
Z chęcią ale nie mam na tyle czasu wolnego a gór nie odpuszczę. Resztę kraju zostawię sobie na kolejne dekady życia, kiedy w góry będę mógł już tylko wjeżdżać kolejką ;)

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8119
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Rusz się i zacznij podróżować!

Post autor: gar » 28 lip 2016, o 12:59

PermanentTravel pisze: Gar, a jak u Ciebie? ;)
Ja jestem technicznym tumanem, więc odpadam z bawienia się w tworzenie filmów (ja nawet zdjęcia robię rzadko).
PermanentTravel pisze: Z chęcią ale nie mam na tyle czasu wolnego a gór nie odpuszczę. Resztę kraju zostawię sobie na kolejne dekady życia, kiedy w góry będę mógł już tylko wjeżdżać kolejką
Nie ma co tak odpuszczać reszty kraju, bo się w późniejszych latach nie wyrobisz - za dużo tego. Proponuję 2-3 wyjazdy w góry i potem 1 w resztę kraju. Można też dobrać takie miejsca w Polsce, że jest się na północy a jakby w górach (Kaszuby z Wieżycą czy Mazury Garbate).

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Rusz się i zacznij podróżować!

Post autor: Comen » 29 lip 2016, o 00:20

as pisze: tylko "rusz się i zacznij podróżować" również do innych zakątków naszego pięknego kraju. ;)
Ostatnia relacja kolegi o ile pamiętam z Wyżyny Śląskiej, więc nie tylko góry. Trochę jednak relacji jest spoza południa Polski, choć fakt faktem najbliżej jest w góry i są na tyle atrakcyjne że jednak tam się najczęściej jeździ.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

PermanentTravel
User
Posty: 481
Rejestracja: 10 kwie 2016, o 23:34
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Rusz się i zacznij podróżować!

Post autor: PermanentTravel » 29 lip 2016, o 08:51

Comen pisze:Ostatnia relacja kolegi o ile pamiętam z Wyżyny Śląskiej, więc nie tylko góry.
Spoza gór póki co zrelacjonowałem kilka wycieczek: Ruiny zamku w Kopicach., Zamek w Mosznej, Zamek Książ i ruiny zamku Stary Książ (choć tutaj kwestia może być dyskusyjna, bo to jednak w Górach Wałbrzyskich ale jednak nie same góry), Zamek w Będzinie, Dolina Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym, Dolinki Podkrakowskie, Dolina Dramy, i wspomniane przez Ciebie powyżej Pasieki. Myślę, że z czasem będzie takich relacji przybywać, choć pewnie nie w takim tempie jak tych z gór ;)

manianata

Rusz się i zacznij podróżować!

Post autor: manianata » 17 paź 2017, o 21:27

Coś pięknego, do pozazdroszczenia. W takiej właśnie chwili dociera do człowieka ile w życiu się traci czasu na przysłowiowe pierdoły, zamiast korzystać z życia, zwiedzać, poznawać, brać z niego pełnymi garściami. Przecież teraz nie ma rzeczy niemożliwych, jesteśmy w Polsce, a jutro możemy być na drugim końcu naszej planety. Chciałabym mieć tyle motywacji w sobie, by coś zacząć ze swoim życiem robić. Ostatnio próbuję na różne sposoby zaczerpnąć inspiracji, zaczęłam od porad odnośnie tego jak się motywować (zmotywowany zostałem do wycięcia reklamowanej części tekstu - gar), by mieć siłę i fundusze na to, by spełniać swoje marzenia.

ODPOWIEDZ