Pod Morskim Okiem...

Ciekawe miejsca w Tatrach, na Podhalu, w Pieninach oraz relacje z naszych wypraw.

Moderatorzy: Comen, gar

Regulamin forum
Jeśli dodajesz fotorelację, przed tytułem nowego wątku koniecznie dodaj prefiks: "Relacja:".
Awatar użytkownika
gar
Moderator/Forumowicz 2016

Pod Morskim Okiem...

Post autor: gar » 28 gru 2017, o 12:27

Szlak jest morderczo trudny jedynie przy zejściu :)

Awatar użytkownika
admin
Administrator Forum

Pod Morskim Okiem...

Post autor: admin » 29 gru 2017, o 13:22

8-)

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin

Pod Morskim Okiem...

Post autor: Comen » 29 gru 2017, o 14:12

Kiedy premiera? :-D
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
dinksiarz
Fotograf

Pod Morskim Okiem...

Post autor: dinksiarz » 29 gru 2017, o 20:14

Ja.... jaaa... Ooo matko, ja też tam byłem!!!!!! Nie wiem jak tego dokonałem!!!! To ..... to.... to była historia mojego życia......Ehhhhh. Gdyby nie miłość...... to..... nigdy bym tej trasy nie pokonał.... to pozostanie ze mną... to wspomnienie!!!... BOŻE jak w tym momencie byłem blisko ciebie.....Te wspomnienia... i.... i.... gdyby nie ta miłość... to, to dziś bym tego nie pisał..... Boże.... dobrze, ze na Krupówkach sprzedają gorzołke

Awatar użytkownika
admin
Administrator Forum

Pod Morskim Okiem...

Post autor: admin » 31 gru 2017, o 16:23

gar pisze:
28 gru 2017, o 11:32
Czekamy na podobną sytuację dopiero za rok, czy już w trakcie ferii ?
Nie trzeba było długo czekać: http://24tp.pl/n/44517
Kocham Zakopane. (L)

Awatar użytkownika
AnnaK8
Nowy

Pod Morskim Okiem...

Post autor: AnnaK8 » 17 sty 2018, o 10:32

Zawsze zaskakują mnie ludzie w górach, ale nad Morskim Okiem to już szczególnie. Droga nad Morskie jest przecież lekko pod górę. Ludzie na wózkach inwalidzkich dawali radę tam wjechać i zjechać, natomiast zdrowi wybierali przejażdżkę bryczką z końmi, które ledwo żyły (50 zł w jedną stronę od osoby).
A w górach oczywiście ludzie w klapkach i to całkowicie nieprzygotowani do warunków. A potem zdziwienie, że kostka skręcona... ehh...

Awatar użytkownika
tango
Fotograf/Najlepsza relacja krajowa 2016

Pod Morskim Okiem...

Post autor: tango » 20 sty 2018, o 22:03

AnnaK8 pisze:
17 sty 2018, o 10:32
Zawsze zaskakują mnie ludzie w górach, ale nad Morskim Okiem to już szczególnie. Droga nad Morskie jest przecież lekko pod górę. Ludzie na wózkach inwalidzkich dawali radę tam wjechać i zjechać, natomiast zdrowi wybierali przejażdżkę bryczką z końmi, które ledwo żyły (50 zł w jedną stronę od osoby).
Pozwolę sobie zauważyć że nie każda osoba jadąca fasiągiem ogranicza się do przebywania w sąsiedztwie schroniska w M.Oku.
Jak ktoś ma w planie zrobienie wycieczki wysokogórskiej to taka wycieczka w połączeniu z 18 kilometrami marszu asfaltem dla większości przeciętnie sprawnych osób może być zwyczajnie ponad siły!!!

Ludzie na wózkach inwalidzkich "dawali radę", tylko że na sporej części omawianej drogi byli po prostu pchani przez swoich opiekunów, przecież piszą o tym wprost!!!

Jakby transport konny na Włosienicę faktycznie został zlikwidowany to te wszystkie koniki trafią po prostu do rzeźni. Ja bym wolał żeby ta atrakcja turystyczna była dostępna przez kolejne dziesiątki lat, ale zmniejszyłbym dopuszczalną ilość osób na wozie oraz podniósł cenę za przejazd...

Awatar użytkownika
petruss1990
Zaawansowany

Pod Morskim Okiem...

Post autor: petruss1990 » wczoraj, o 23:28

Jest jeszcze grupa ludzi starszych/ chorych, którzy bez fasiągów nie byliby w stanie nawet zobaczyć Morskiego Oka.

Odpowiedz