Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Kotlina Kłodzka - nocleg

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
birra

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: birra » 2 lut 2013, o 14:32

No właśnie. Wybieram się w tym roku do Kotliny Kłodzkiej i atrakcje mam już obcykane, ale jak zawsze mam problem z noclegiem. Może jesteście w stanie polecić coś sprawdzonego/w miarę taniego jak na 4 osobową rodzinę ?

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13363
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Adler » 2 lut 2013, o 15:01

Która miejscowość (region) wchodzi w grę?

Z mojego doświadczenia dodam, że w Kudowej i Miedzygórzu znajdziesz mnóstwo prywatnych kwater, względnie pensjonatów, oferujących relatywnie tanie noclegi dla całej rodziny (standard jak najbardziej w porządku).

birra

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: birra » 3 lut 2013, o 13:57

Myślę właśnie nad noclegami w Kudowie, Szczytnej, Polanicy lub Kłodzku tak bym miał w miarę blisko w każdy rejon kotliny. Oczywiście nie muszą to być te miejscowości, byle było gdzieś w najbliższej okolicy.

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Yoana » 3 lut 2013, o 23:42

birra pisze:Myślę właśnie nad noclegami w Kudowie
Mogę polecić Ci kwatery prywatne przy ul. Leśnej właśnie w Kudowej. Ceny i jakość całkiem przystępne. Jest też dużo obiektów z aneksem kuchennym, co w przypadku licznej rodziny jest atutem. :-)
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
betinka
User
Posty: 26
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 18:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: betinka » 4 lut 2013, o 10:56

Ja także polecam Kudową. Mieszkaliśmy w prywatnych kwaterach prz ul.Leśnej. Duży pokój, aneks kuchenny, łazienka. Osobne wejście od strony ogrodu, na miesjcu grill. Byliśmy z trójką dzieci. Dokładne namiary mogę przesłać wieczorkiem.

Awatar użytkownika
betinka
User
Posty: 26
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 18:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: betinka » 4 lut 2013, o 11:22

http://www.kudowazdroj.com.pl/noclegi/lista/4655/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nawet już znalazłam to miejsce. Mam nadzieję, że się przyda....

Włóczykij

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Włóczykij » 5 mar 2013, o 16:01

W zeszłym roku wraz ze znajomymi przebylismy kotlinę. Masyw śnieżnika jest przpiękny no i oczywiście Czarna góra i Kletno z Jaskinią Niedźwiedzia w której tuż przed moją wycieczką stało się takie coś :) http://poznajpolske.onet.pl/wiadomosci, ... 42193.html

W trakcie korzystalismy z kilku noclegów, ale największe wrażenie zorbił na nas kombinat :) Wiedźminówka.

Awatar użytkownika
mariusz77
User
Posty: 248
Rejestracja: 10 lut 2013, o 15:05

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: mariusz77 » 5 mar 2013, o 18:04

Birrat a sprawdzałeś w Złotym Stoku? Mają dużą atrakcję turystyczną w postaci Kopalni Złota;a na oficjalnej stronie miasta znalazłem coś takiego:
http://www.zlotystok.pl/asp/pl_start.as ... 6&strona=1" onclick="window.open(this.href);return false;

dominikaC
User
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 12:55

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: dominikaC » 14 maja 2013, o 16:32

Bardzo fajne są noclegi w u Lwa Jaskiniowego w Stroniu Śląskim - niestety nie znam cen, bo byłam tam na imprezie, ale właściciele są bardzo sympatyczni, facet jest przewodnikiem po Jaskini Niedźwiedziej i generalnie świetnie zna region.
Ewentualnie coś na pewno tańszego to agroturystyka Romanówka w Romanowie, rewelacyjna agroturystyka z dala od głównych szlaków, z rewelacyjnymi gospodarzami - młodzi, fajni ludzie. Są tam kozy, kury, króliki, gospodyni robi sery kozie i piecze chleb, do tego jest zakochana w okolicy więc opowiada super historie, a dla facetów gospodarz oferuje przejażdżki off road :-) Jest dobry dojazd do Kłodzka, Międzylesia, Czarnej Góry itp. Pokoje są z łazienkami, całkiem ładne.

igaduda

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: igaduda » 17 lis 2015, o 14:50

W Międzygórzu faktycznie jest fajnie i w miarę łatwo znaleźć nocleg <okok>
Jednak chciałabym polecić pewien hotel, w którym spaliśmy z mężem rok temu w Czarnej Górze - idealne miejsce żeby się odprężyć, odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach. Połączyć to z nartami i dla mnie nic więcej nie trzeba do szczęścia :D

igaduda

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: igaduda » 23 lis 2015, o 09:41

Znalazłam link do hotelu, o którym pisałam wcześniej Regulamin Forum (pkt.6)
Udanego sezonu! :)

beck
User
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2014, o 13:17
Lokalizacja: Kraków

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: beck » 22 wrz 2016, o 14:13

Czy ktoś może mi polecić wygodny noclegi w Polanicy ?

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8096
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: gar » 7 wrz 2017, o 20:12

Polecę coś i ja:
MaJa pokoje gościnnie w Radochowie (są już na m. in. na bookingu)
Po remoncie stworzono tam bardzo dobre warunki i fajny klimat.
I dobra baza wypadowa w okolice Lądka Zdroju.

SochaN
User
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2017, o 15:34

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: SochaN » 12 wrz 2017, o 15:40

Kotlina Kłodzka to jedno z moich ulubionych lokalizacji w górach. Niesamowity klimat regionu. Miałam okazję bywać tam na wakacjach w różnych miasteczkach i zawsze było super. A do tego blisko do Czech, więc tanio można wybrać się do Nachodu, który również jest bardzo fajny. Albo pozwiedzać skalne miasta po naszej stronie jak i po stronie Czech.

Awatar użytkownika
jolanta2000
User
Posty: 8
Rejestracja: 20 mar 2018, o 11:52

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: jolanta2000 » 9 kwie 2018, o 08:56

Polecam hotel w Vilii Colis, to jeden jedyny taki w Polce. Nie ma lepszego. Pokoje czyściutkie z dużymi łóżkami. Na ścianie jest telewizor z płaskim ekranem oraz ładne łazienki z prysznicem. Noclegi akurat w tym miejscu do tanich nie należą, ale jeśli ktoś stawia na komfort to naprawdę warto dopłacić. Ponadto w hotelu znajduje się spa i można się zrelaksować i odprężyć w 100%

evil
User
Posty: 977
Rejestracja: 13 lis 2014, o 08:20

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: evil » 9 kwie 2018, o 10:12

jolanta2000 pisze:
9 kwie 2018, o 08:56
Polecam hotel w V... ....., to jeden jedyny taki w Polce. Nie ma lepszego. Pokoje czyściutkie z dużymi łóżkami. Na ścianie jest telewizor z płaskim ekranem oraz ładne łazienki z prysznicem. Noclegi akurat w tym miejscu do tanich nie należą, ale jeśli ktoś stawia na komfort to naprawdę warto dopłacić. Ponadto w hotelu znajduje się spa i można się zrelaksować i odprężyć w 100%
To chyba nie w temacie, bo ktoś (hmm...) już ostatnio reklamował to miejsce - w Bieszczadach...

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8778
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Comen » 9 kwie 2018, o 11:53

Przypadek? Czy kolejna antyreklama sieciówki?
jolanta2000 pisze:
9 kwie 2018, o 08:56
to jeden jedyny taki w Polce.
he, he
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
jolanta2000
User
Posty: 8
Rejestracja: 20 mar 2018, o 11:52

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: jolanta2000 » 10 kwie 2018, o 08:07

evil pisze:
9 kwie 2018, o 10:12
jolanta2000 pisze:
9 kwie 2018, o 08:56
Polecam hotel w V... ....., to jeden jedyny taki w Polce. Nie ma lepszego. Pokoje czyściutkie z dużymi łóżkami. Na ścianie jest telewizor z płaskim ekranem oraz ładne łazienki z prysznicem. Noclegi akurat w tym miejscu do tanich nie należą, ale jeśli ktoś stawia na komfort to naprawdę warto dopłacić. Ponadto w hotelu znajduje się spa i można się zrelaksować i odprężyć w 100%
To chyba nie w temacie, bo ktoś (hmm...) już ostatnio reklamował to miejsce - w Bieszczadach...
Nie widzę w tym nic dziwnego, że tam byłam i chcę się podzielić informacjami:)

evil
User
Posty: 977
Rejestracja: 13 lis 2014, o 08:20

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: evil » 10 kwie 2018, o 09:17

jolanta2000 pisze:
10 kwie 2018, o 08:07


Nie widzę w tym nic dziwnego, że tam byłam i chcę się podzielić informacjami:)
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Od kiedy Bieszczady i Kotlina Kłodzka to ten sam rejon????????

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13363
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Adler » 10 kwie 2018, o 09:18

jolanta2000 pisze:
10 kwie 2018, o 08:07
Nie widzę w tym nic dziwnego, że tam byłam i chcę się podzielić informacjami:)
Regulamin forum:
3. Użytkownik jest zobowiązany dbać o porządek:
- Posty oraz nowe wątki należy umieszczać w odpowiednich działach tematycznych,

Awatar użytkownika
tadeks
Ekspert
Posty: 1191
Rejestracja: 7 cze 2014, o 21:17
Lokalizacja: Słupsk

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: tadeks » 10 kwie 2018, o 12:56

jolanta2000 pisze:
10 kwie 2018, o 08:07
evil pisze:
9 kwie 2018, o 10:12
jolanta2000 pisze:
9 kwie 2018, o 08:56
Polecam hotel w V...
To chyba nie w temacie,
Nie widzę w tym nic dziwnego
Dajcie się wykazać nowej forumowiczce.
Szanowna Jolanto2000, myślę że świadomie promujesz ten hotel i świadomie wybrałaś wątek ( Kotlina Kłodzka ...), gdzie promocję umieszczasz.
Jeżeli chcesz być wiarygodna potraktuj forum poważnie. Proszę więc Ciebie wskaż znajdujące się w Kotlinie Kłodzkiej najbliższe atrakcje z tego hotelu, zaproponuj jakieś trasy po Kotlinie Kłodzkiej z tego hotelu. Wiedz, że tu na forum zaglądają również początkujący miłośnicy turystyki, więc podaj przybliżone odległości z tego hotelu do tych atrakcji w K.K. oraz długość tych tras. Tylko proszę, żeby to były atrakcje i trasy w Kotlinie Kłodzkiej, i te najbliższe Twojemu hotelowi, a nie gdzieś w Tatrach, czy na Mazurach. Do tych innych miejsc są odpowiednie oddzielne wątki.
Z zaciekawieniem czekam na Twoje propozycje, myślę, że nie tylko ja.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13363
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Adler » 16 maja 2018, o 08:22

Polecam DW Kamela w Szczytnej. Dobra baza wypadowa do całodziennych wycieczek czy wędrówek. Warunki noclegowe naprawdę przyzwoite. Śniadania bardzo smaczne. Obiekt znajduje się w spokojnej, leśnej okolicy. Jeśli ktoś poszukuje wyciszenia, polecam.

ivvonka
User
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2019, o 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: ivvonka » 14 mar 2019, o 11:36

Jeżeli chodzi o nocleg dla rodziny to spokojnie mogę polecić Ci ośrodek ...... Super wygodne i przestronne pokoje. Świetna infrastruktura dla dzieciaków. Duża przestrzeń, plac zabaw, boisko itp. Jedzenie serwują smaczne i urozmaicone Bardzo mi się tam podoba i moim dzieciakom tez. Pewnie w te wakacje też tam pojedziemy
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, o 11:42 przez Adler, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie tak szybko z tą reklamą.

jagoda28
User
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 08:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: jagoda28 » 10 kwie 2019, o 08:58

betinka pisze:
4 lut 2013, o 10:56
Ja także polecam Kudową. Mieszkaliśmy w prywatnych kwaterach prz ul.Leśnej. Duży pokój, aneks kuchenny, łazienka. Osobne wejście od strony ogrodu, na miesjcu grill. Byliśmy z trójką dzieci. Dokładne namiary mogę przesłać wieczorkiem.
Jeśli szukacie w Kudowie noclegów, a zależy Wam na czymś naprawdę sprawdzonym, polecam szukać przez stronę
visitkudowa .pl/noclegi/. To oficjalny portal turystyczny miasta.

Anita89
User
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 10:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kotlina Kłodzka - nocleg

Post autor: Anita89 » 7 cze 2019, o 12:46

Ja polecam kontakt do tego pensjonatu w Karpaczu na Skalnej. Moim zdaniem jest to najpiękniejsze miejsce w górach a na miejscu czeka na nas bardzo przyjemna baza noclegowa gdzie czekają na ans czyste i pachnące pokoje o wysokim standardzie.

ODPOWIEDZ