Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Dla pilotów i przewodników turystycznych.
Wroclove
User
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2019, o 17:22
Lokalizacja: Wrcław

Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Post autor: Wroclove » 27 lut 2019, o 17:31

Drogie Koleżanki i Koledzy,

w związku z nieustannie rosnącym zainteresowaniem wśród turystów zwiedzaniem Wrocławia, Biuro Turystyczne Prom zaprasza do wzięcia udziału w kursie pt. „Wrocław – kurs wiedzy praktycznej”, dedykowanego dla pilotów, przewodników i pracowników branży turystycznej. Projekt realizowany będzie w dniach 30-31.03.2019 r. we Wrocławiu/

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy praktycznej o naszym mieście (baza noclegowa, gastronomiczna i parkingi), ale przede wszystkim zaprezentowanie atrakcji Wrocławia w sposób praktyczny czyli prezentacja obiektu/atrakcji, zapoznanie z aktualną ofertą skierowaną do grup zorganizowanych. Wszelkie inne informacje praktyczne jak miejsca parkingowe, toalety, dostępność dla osób starszych, niepełnosprawnych itp. W skrócie wszystko to co osoba odpowiedzialna za planowanie lub pobyt grupy w mieście powinna wiedzieć, by w odpowiedni i przejrzysty sposób zaprezentować dane miejsce uczestnikom. Podczas dwudniowego kursu postaramy się przekazać jak najwięcej informacji zarówno o miejscach doskonale Państwu znanych jak i tych o których mało kto słyszał, a naszym zdaniem będą doskonałym uzupełnieniem Państwa oferty dla obsługiwanych grup.

Szczegóły dotyczące naszego kursu dostępne są na naszej stronie:

W przypadku zainteresowania naszym kursem zapraszamy do kontaktu.

Kurs nie ma charakteru komercyjnego, a promocyjny – budowanie pozytywnego wizerunku Miasta Wrocławia i Partnerów kursu oraz integracja środowiska branży turystycznej, a także wymiana doświadczeń.



Z turystycznym pozdrowieniem,

--
Paweł Selucha
+48 603387071

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Post autor: Comen » 27 lut 2019, o 19:29

Ciekawa inicjatywa co prawda z programem napiętym do granic możliwości. Niestety nie mam wtedy wolnego weekendu, bo rozważałbym uczestnictwo.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8120
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Post autor: gar » 1 mar 2019, o 08:14

Nie ma charakteru komercyjnego tzn. jest całkowicie bezpłatny czy idzie po tzw. kosztach. Jeśli to drugie to ile taka przyjemność kosztuje ?

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Post autor: Adler » 1 mar 2019, o 09:46

Raczej nie spodziewałbym się już odpowiedzi. :(

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Post autor: Comen » 1 mar 2019, o 14:07

Sam program na stronie biura wart przejrzenia ze względu na sporo nowych wrocławskich atrakcji - praktycznie poza Polinką nie korzystałem z żadnej z nich.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8120
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zaproszenie - Wrocław - kurs wiedzy praktycznej

Post autor: gar » 1 mar 2019, o 14:45

Zajrzałem na ich stronę i odpowiedź mam: 149 + ok. 40 + 50 + nocleg. Ciekawa kwota z tego wyjdzie.
Inna drobna sprawa: wg przedstawionego programu " zobaczymy i/lub zwiedzimy", czyli zobaczymy, że np. tu stoi Hydropolis i dziękujemy Państwu. Ja też dziękuję.

ODPOWIEDZ