Najlepsze forum turystyczne w sieci! Już od ponad 11 lat!

Karta rabatowa Jeseniky Pass

Ciekawe miejsca w górach w Europie i na świecie oraz relacje z naszych wypraw.
cezaryol
Posty: 25
Rejestracja: 22 lis 2013, o 23:16
Lokalizacja: Opo

Karta rabatowa Jeseniky Pass

Post autor: cezaryol »

Od 21 czerwca 2015 r. funkcjonuje karta rabatowa Jeseniky Pass. W programie uczestniczy na razie 70 partnerów oferujących ponad 100 zniżek. Koszt karty to 99 koron dla klienta indywidualnego i 199 dla rodziny ( dwoje dorosłych i maksymalnie troje dzieci w wieku do 18 lat ). Czas ważności karty podzielony jest na sezony: letni - od maja do listopada i zimowy od listopada do kwietnia. Kartę można kupić przez internet i u partnerów programu. Można ją również otrzymać bezpłatnie jako dodatek przy korzystaniu z usług, np. w niektórych hotelach i pensjonatach już przy jednorazowym noclegu. Karta pozwala również na uczestniczenie w programie lojalnościowym, w którym nagrodą jest oryginalny produkt jesenicki. Operator karty jednak nie ujawnia, co ma być tą atrakcją. W dodatku program lojalnościowy ma zaporowe warunki, bo prezent można otrzymać po zgromadzeniu 200 punktów a kolejny po zgromadzeniu 500 punktów. Jeden punkt otrzymuje się przez skorzystanie z jednego rabatu.
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 7184
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Karta rabatowa Jeseniky Pass

Post autor: Comen »

Jak długo jest taka karta ważna? Cały sezon czy np. jakiś krótki okres 3 dni, tydzień? Czy daje też zniżki na przejazdy lokalną komunikacją publiczną: autobusy, pociągi?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/
cezaryol
Posty: 25
Rejestracja: 22 lis 2013, o 23:16
Lokalizacja: Opo

Karta rabatowa Jeseniky Pass

Post autor: cezaryol »

Czas ważności dla karty letniej to okres od maja do listopada a dla karty zimowej od listopada do kwietnia. Żadnych zniżek na przejazdy na razie nie ma, mimo że České dráhy są wymienione na stronie operatora jako partner.